5. Dimenzia

Datum 6.2.2012 22:05:23 | Rubrika: WARGAMING.SK

Keďže s odchodom starého roka nám zo Slovenska odišla aj Krištálová Sála a zároveň aj Wargaming.sk obmedzil svoj sortiment, ostala nám tu značná medzera v dostupnosti produktov mnohých populárnych výrobcov.
Keďže s odchodom starého roka nám zo Slovenska odišla aj Krištálová Sála a zároveň aj Wargaming.sk obmedzil svoj sortiment, ostala nám tu značná medzera v dostupnosti produktov mnohých populárnych výrobcov. Keďže nedostatok tovaru neprospieva komunite a online objednávanie nieje pre každého a niekedy má tiež svoje komplikácie, rozhodol som sa tiež „skúsiť šťastie“ na našom „trhu“. I keď by som najradšej oznámil, že sa chystám otvoriť obchodný dom s 10timi stolmi na hranie, vlastným barom a vyhradeným parkingom, skutočnosť je bohužiaľ ďaleko skromnejšia Podarilo sa mi dohodnúť si obchodné podmienky s distributérom veľkej väčšiny nášho obľúbeného tovaru. Nakoľko majú sortiment naozaj mimoriadne široký, nemám ešte bohužiaľ spracovaný kompletný cenník, ale nižšie uvádzam aspoň prehľad hier/výrobcov, ktoré viem objednávať a zabezpečiť. Keďže sa jedná vyslovene o „bočný projekt“ a skôr službu pre komunitu, v dohľadnej dobe nepredpokladám ani žiadný honosný, interaktívny webshop. Objednávky budem prijímať cestou e-mailu LEN na adrese 5.dimenzia (zavináč) gmail.com, ideálne vždy aj s výrobným kódom okrem názvu pre ľahšie vyhľadávanie a zamedzenie zámeny. Ešte raz prosím, píšte mi na mail a nie sem do PMky ani do prípadnej diskusie. Dostupnosť tovaru viem obratom potvrdiť a dohodnúť podmienky dodania/fakturácie. Treba spomenúť, že aj vo veľkoskladoch mávajú výpadky tovaru, najmä v prípade Warmachine/Hordes ešte stále Privateer Press nedokáže uspokojiť ohromný dopyt, ktorý sa za posledný rok na trhu vytvoril. V prípade dostupnosti tovaru a naplnenia minimálnej objednávky mám objednávku v Bratislave do 3-4 pracovných dní. Na záver to najzaujímavejšie, cena. Chcem poskytnúť alternatívu k známym internetovým obchodom a tomu následne aj prispôsobiť cenovú hladinu tovaru. Takisto bude fungovať aj schéma odstupňovaných zliav v prípade väčších jednorázových nákupov. Platby budem vedieť prijímať bohužiaľ len prevodom alebo vkladom na účet, nakoľko na registračnú pokladnicu s novodobým povinným fiškálnym modulom by som veru tak skoro nezarobil. Tovar budem rozposielať aj po Slovensku, avšak predpokladám, že tam stanovím nejakú minimálnu objednávku, lebo s jedným blistrom sa na poštu nepotrepem V prípade akýchkoľvek otázok využite prosím príslušný thread alebo vyššie uvedenú mailovú adresu. V prípade objednávky alebo cenového dotazu (dokým nebudú nachystané všetky cenníky) využite výlučne mailovú formu prosím.

V nasledujúcom zozname uvádzam výrobcov prípadne herné systémy, ktoré mám v ponuke. Zatiaľ som zvolil tie „najväčšie a najznámejšie“ firmy, ale kľudne sa môže stať, že zrovna niekoho obľúbenú firmu som prehliadol, takže sa treba pýtať a pýtať.


Wargamingové hry
- Classic Battletech (http://bg.battletech.com/)
- Dystopian Wars (http://www.spartangames.co.uk/games/dystopian-wars)
- Eden (http://www.taban-miniatures.com/)
- Firestorm Armada (http://www.spartangames.co.uk/games/firestorm-armada)
- Flames of War (http://www.flamesofwar.com/)
- Freebooter’s Fate (http://www.freebooterminiatures.de/de/catalog/freebooters-fate)
- Hell Dorado (http://www.arcaneminiatures.co.uk/hell-dorado.asp)
- Hordes (http://privateerpress.com/hordes)
- Infinity (http://www.infinitythegame.com/infinity/en/)
- Judge Dredd (http://www.mongoosepublishing.com/miniatures/judge-dredd.html)
- Kings of War (http://www.manticgames.com/Shop-Home/Kings-of-War.html)
- Uncharted Seas (http://www.spartangames.co.uk/games/uncharted-seas)
- Urban War/Metropolis (http://www.urbanwarthegame.com)
- Warlord Games (http://www.warlordgames.com/)
- Warmachine (http://privateerpress.com/warmachine)
- Warpath (http://www.manticgames.com/Shop-Home/Warpath.html)

Zberateľské modely
- Scibor Monstrous Miniatures (http://sciborminiatures.com/)
- Discworld (http://www.shop.microartstudio.com/discworld-miniatures-c-48.html)
- Fenryll (http://www.fenryll.com/)
- Freebooter Miniatures (http://www.freebooterminiatures.de/)
- Reaper Miniatures (http://www.reapermini.com/)
- Soda Pop Miniatures (https://store.sodapopminiatures.com/)

RPG
tak v tomto sa fakt nevyznám a je toho mrrrte, spomeniem teda asi len DDcka, Song of Ice and Fire, Warhammer Fantasy, Warhammer 40k, Battlestar Galactica, Call of Cthulhu, Iron Kingdoms

Kartové a spoločenské hry
opäť obrovské množstvo rôznych titulov, veci od Fantasy Flight-u, ale aj kopec ďalších. Obľúbené veci ako Arkham Horror, A Game of Thrones, Descent, Dust Tactics, Battlestar Galactica, Twilight Imperium, Talisman, Warhammer Invasion atd atd atd

Kocky a doplnky
- Chessex (http://chessex.com/)
- Q-Workshop (http://q-workshop.com/main.php?lang=EN&sell_type=DETAL)
- Gale Force Nine (http://www.gf9.com/)
- Micro Art Studios (http://www.microartstudio.com/)
- Vallejo Colors (http://www.acrylicosvallejo.com/gb/index.html)

Ako ste si iste všimli, nikde sa neuvádza Games Workshop priamo, len licencované produkty. Tento sortiment našťastie na Slovensku máme, hneď prostredníctvom dvoch skvelých obchodov, čiže do toho sa nechcem nijako miešať. Ďakujem za pozornosť a očakávam véééľa mailov na 5.dimenzia (zavináč) gmail.com, NIE SEM!!!

Váš milý Ahrimanko
DiskusiaTento článek pochází ze serveru WARGAMING.sk
http://wargaming.sk

URL tohoto článku je:
http://wargaming.sk/article.php?storyid=205