Golden Eye 03 - vyhlásenie

Datum 18.4.2010 18:22:18 | Rubrika: WARGAMING.SK

Po dlhej dobe tu máme konečne ďalšie, (tretie) kolo súťaže Zlaté Oko. Ide máj, lásky čas, takže téma GE03 je "Babe Contest". Čiže 28 milimetrové babenky, či už sporo odeté barbarky, alebo drsné GI Janes.

Pravidlá súťaže:

1. Prihlásené modely musia byť v mierke 28 mm, a prihlásený model musí reprezentovať osobu ženského pohlavia.

2. Bejzka Môže mať maximálne 60mm, môžu na nej byť až tri modely (aspoň jedna babenka samozrejme )

3. Svoje súťažné príspevky posielajte najneskôr do 15teho júna. Fotky môžu mať max. 1000px na šírku, 2000px na výšku. fotky ktoré nevyhovejú podmienkam budú odmietnuté.

4. súťažné modely nesmú byť až do vyhlásenia výsledkov zverejnené na inom mieste. nezverejňujte ani svoje WIP práce na súťažnom modele. Jeden človek môže do súťaže prihlásiť až 3 modely.

5. príspevky budú uverejnené anonymne, hodnotiť bude široké wargamerské publikum aj odoborná porota zložená z najlepších českých a slovenských painterov a teamu Wargaming.sk. Vyhodnotenie súťaže prebehne v prvý júlový týždeň.

6. V kategórii verejného hodnotenia aj v kategórii odborného hodnotenia bude vyhlásený jeden víťaz, ktorý získa kredit 15eur na nákup tovaru v predajni, alebo cez e-shop Wargaming.sk. Ak v oboch kategóriách vyhrá ten istý model, tak bude jedna výhra pridelená druhému modelu v poradí podľa odborného hodnotenia.
Okrem víťazných modelov získa ešte cenu "zlaté očko" a 10e kreditu v obchode model od nováčika, ktorý sa doteraz nikdy v súťaži GE neumiestnil na treťom a vyššom mieste.

that's all folks, štetce do ruky a hurá na to!


Tento článek pochází ze serveru WARGAMING.sk
http://wargaming.sk

URL tohoto článku je:
http://wargaming.sk/article.php?storyid=203