[ Stolové hry | Miniatúry | Warhammer | Warhammer 40K | Confrontation ]

Hlavné Menu
Reklama
Spriatelené Weby

www.kafe.sk
  Naše mini-logo:

Nové články
The first task [2012-02-10 21:05:04]
Takze uvodny clanok co som sa len tak chvilu hral ked nebolo v robote co robit :D nejasnosti je tam...
Stret na Sartanskej planine [2011-12-07 10:13:53]
Battletech 3025
ZRudi vs Miglo
+++Stret na línii Kamenin – GT 722+++ [2011-11-16 12:44:01]
+++Krst ohňom A´un Adat+++ [2011-01-31 19:43:51]
+++chaos vs tau battlereport+++
Kto je online
Pripojeno uživatelu: 14
(10 v sekci Fórum)

Reg. uživatelé: 0
Návštevníci: 14

více...

Browsing this Thread:   1 Anonymous Users

(1) 2 3 4 ... 8 »

GOLDEN EYE 3 - The Babe Contest
Imperator
From Brezno - Mega City One
Keďže viacerí zrejme prehliadli vyhlásenie v novinkách, tak asi radšej postnem ešte aj sem, nech sa nevšímavci (že Miglo?) nepripravia o príležitosť sa zúčastniť. Hlavne pozorne čítajte pravidlá...

Po dlhej dobe tu máme konečne ďalšie, (tretie) kolo súťaže Zlaté Oko. Ide máj, lásky čas, takže téma GE03 je "Babe Contest". Čiže 28 milimetrové babenky, či už sporo odeté barbarky, alebo drsné GI Janes.

Pravidlá súťaže:

1. Prihlásené modely musia byť v mierke 28 mm, a prihlásený model musí reprezentovať osobu ženského pohlavia.

2. Bejzka Môže mať maximálne 60mm, môžu na nej byť až tri modely (aspoň jedna babenka samozrejme )

3. Svoje súťažné príspevky posielajte najneskôr do 15teho júna. Fotky môžu mať max. 1000px na šírku, 2000px na výšku. fotky ktoré nevyhovejú podmienkam budú odmietnuté.

4. Súťažné modely nesmú byť až do vyhlásenia výsledkov zverejnené na inom mieste. nezverejňujte ani svoje WIP práce na súťažnom modele. Jeden človek môže do súťaže prihlásiť až 3 modely.

5. príspevky budú uverejnené anonymne, hodnotiť bude široké wargamerské publikum aj odoborná porota zložená z najlepších českých a slovenských painterov a teamu Wargaming.sk. Vyhodnotenie súťaže prebehne v prvý júlový týždeň.

6. V kategórii verejného hodnotenia aj v kategórii odborného hodnotenia bude vyhlásený jeden víťaz, ktorý získa kredit 15eur na nákup tovaru v predajni, alebo cez e-shop Wargaming.sk. Ak v oboch kategóriách vyhrá ten istý model, tak bude jedna výhra pridelená druhému modelu v poradí podľa odborného hodnotenia.

Okrem víťazných modelov získa ešte cenu "zlaté očko" a 10e kreditu v obchode model od nováčika, ktorý sa doteraz nikdy v súťaži GE neumiestnil na treťom a vyššom mieste.

That's all folks, štetce do ruky a hurá na to!

Jose

Posted on: 2010/4/29 11:53

V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely, fotogaléria ...
Transfer the post to other applications Transfer

Re: GOLDEN EYE 3 - The Babe Contest
Dark Apostle
From BA
hehe... zberas dobru karmu? :) super... dobry skutok... ako keby som nepouzil telepaticke schopnosti tak ani neviem ze nieco taketo je... fakt ze od kedy sa zmenila homepage tak newsky idu uuuuuplne mimo mna.

Posted on: 2010/4/29 13:11

Imperator
MIGLO: Ja mam dobrej karmy na rozdavanie. Chces? :) Okrem tohom teraz uz sa budes musiet GE3 zucastnit aj keby si nechcel, kedze sme takuto masivnu kampan kvoli tebe museli spustit :)))) Tesim tesim, dufam, ze sa co najviac ludi namotivuje, bo sa fakt malo maluje volako...

Posted on: 2010/4/29 13:29

V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely, fotogaléria ...

Dark Apostle
From BA
Trosku mam mrzi ze jednu wip slecnu mam, ale tu som postol raz... asi tak rok a pol dozadu... tak to by asi nepreslo... uuuuplne by bola idealna na toto... nuz, ale co... nastastie maaaaaam este jedneho horuceho kandidata, resp kandidatku v rukave tak super... idealna prilezitost nieco s tym spravit

A dokonca aj ten terimin by som mal vediet zvladnut nejako.

Posted on: 2010/4/29 13:33

Imperator
MIGLO: No ja tych babeniek nemam vela doma. Ale priznam sa ze by som neviem-co dal za moznost malovat tu pipinu, ktora je na banneri GE3 - Army Brat I., ale je to CMON limitka, beznadejne vypredana...A dvojka uz taka uzasna neni... Co uz, ale tag volaco som nasiel a hadam sa mi podari tentokrat aj nieco dokoncit...

Posted on: 2010/4/29 13:51

Dark Apostle
From BA
teraz ma napdalo ze to fuknem aj na hofac... mozno sa niekdo prida...

Posted on: 2010/4/29 13:58

Imperator
Dobry napad, fuknem aj na Modelforum ...

Posted on: 2010/4/29 14:01

Imperator
Teraz som si vsimol, ze nemame zverejnenu adresu, kam posielat fotky (aj ked na to je este asi cas, ale aby sa nezabudlo :))). Takze posielajte na staru znamu adresu goldeneye@wargaming.sk

Posted on: 2010/4/29 14:09

Edited by DarkTower on 29.4.2010 14:37:52

daemon prince
drobný dotázek...předpokládám správně, že ta břehule může být i vlastní výroba?...tedy že to bude naprostý originál nikde neprodejný?...

Posted on: 2010/4/29 16:47

webmaster
From SNV
vlastna tvorba bude o to viac ocenena, tesime sa na originalne prispevky, pravdaze to byt nemusi. ide hlavne o malovaciu sutaz, ale dajake body hadam dame aj za skulptenie / konverzie.

Posted on: 2010/4/29 16:50

Imperator
From LEVICE
hm... to len foto? - ziadne ze niekde to treba doniest ukazat? - co ked nefie niekto fotit - to nie ja - ale jeden kamarat

hm a to ze na baseke mozu byt 3 modely a jeden musi byt zensky - to je uz co... niekto spravi okrem jednej zeny 2 nejake mega zrudy ktore budu robit väcsinu dobreho dojmu a zrazu to nechyta nejak temu... ale podla pravidiel to prejde

sa mi to zda byt sracka dost

foto je len z jednej strany alebo to moze byt nejaka kolaz... ???

Posted on: 2010/4/29 18:53

Imperator
BARET: Sag zase porota neni su uplni trpaci, kedze je to BABE CONTEST, urcite sa zameraju na babenky...

Co sa tyka fotiek, tusim sme to uz s Josem niekedy riesili, asi boli k dispozicii aj nejake templaty, na ktorych sa mali figurky fotit, ale uz si nepamatam, ze jak to bolo v zavere... Jose ...?

Posted on: 2010/4/29 20:03

webmaster
From SNV
barret - nesutazime o zlatu medailu v hokeji, pravidla su relativne volne aby mali autori relativnu tvorivu slobodu. ak ich chce niekto zneuzivat a hladat v nich diery, nech sa paci, otazka je ci sa mu to vyplati a ako sa budu na jeho dielo pozerat rozhodcovia.

GE bola od zaciatku online sutaz, cize okrem tvojho malovacieho skillu preveri aj tvoj skill fotograficky. Uvazoval som, ze urobim paralelnu vetvu GE u nas v obchode, ktora by bola hodnotena na zivo, ale ked som si zratal kolko prislo posledne prispevkov do online sutaze a predstavil si ze kolko ludom sa asi bude chciet nosit svoj vytvor do SNV a budeme v predajni hodnotit 2 modely, tak som od toho upustil (pre tentokrat, mozno ge4 uz bude aj offline)

minule sme zverejnili pdfko s modro-bielym prechodom, ktore sa dalo vytlacit a fotit priamo na nom, alebo nejaki ludia zase vyrezavali z fotiek a ukladali to na to pozadie v PS. myslim ze toto netreba.
pozadie nemusi byt jednotne, je na tebe ako das fotky dokopy. cim viac detailov ukazes, tym viac ich mozu rozhodcovia ocenit (alebo sa tym viac ukaze tvoja slabost v nejakej technike) znova - ak chce niekto domalovat svoje veci v PS - nech sa paci, ale vase PS skilly hodnotene nebudu, (resp. budu len do istej miery - dobre vyvazeny kontrast a urovne a pod.) jedine ze by na to porotcovia neprisli (co by sa podarilo asi akurat tak dark towerovi, ktory ale vylepsovat svoje figury v PS nepotrebuje)

dufal som ze aspon na takomto podujati ktore by malo byt viac o tvorbe ako o sutazeni nemusia byt pravidla 100% failsafe a budeme sa riadit zcasti nejakymi nevyslovenymi gentlemanskymi dohodami. pravdaze ak sa budes citit vo vyhodnoteni ukrivdeny, mozes sem pastnut potom pravidla ktore som spisal a argumentovat dookola dovtedy kym nekapitulujem, nevylucujem to.

kazdopadne hodnotenie vo vysledku bude vyratane z mnozstva subjektivnych hodnoteni jednotlivych porotcov aj neporotcov.

Posted on: 2010/4/29 20:37

Imperator
From Blava
Ja sa hlasim chalani. Odhadlanie je a aj chut, tak hadam ten termin nakoniec nebude problem.

Rozumiem aj tomu, ze "kocka" ma byt stredobodom, ale ako sa berie kon? Je to vlastne jeden z tych troch modelov,ze? A este detail, mysli sa tu model zenskeho pohlavia, cize nielen baby-ludia, ale napr. aj take Eldar banshee. Alebo nie?

Napadlo ma dat este nejake info do Madmaxonu, lebo to by sa mohli skusit zapojit aj nejaky typkovia mimo komunity. Pozadie na fotky by bolo fajn, lebo takto aj fotka dost napovie, ze kto to robil.

Posted on: 2010/4/30 13:01

Imperator
Jako mozme hodit doplnkove info a tie moje modre PDF-ka, ktore si ma kazdy stiahnut, vytlacit plus link na moj navod ako fotit jednoducho a bez photoshopu mat dobry vysledok. Otazne je zas ci sa niekto neohradi, ze nema tlaciaren, kde by si to vytlacil atd...

Posted on: 2010/4/30 14:37

Imperator
From Dolný Kubín
Citát:

Airborne wrote:
A este detail, mysli sa tu model zenskeho pohlavia, cize nielen baby-ludia, ale napr. aj take Eldar banshee. Alebo nie?

Napadlo ma dat este nejake info do Madmaxonu, lebo to by sa mohli skusit zapojit aj nejaky typkovia mimo komunity. Pozadie na fotky by bolo fajn, lebo takto aj fotka dost napovie, ze kto to robil.

No ja som to pochopil ze model zenskeho pohlavia, takze kludne: upirky, elfky, trpaslice, no nech nezerem tak aj ludske zeny ... ale na Eldarske Banshee mi nešahaj!!

A kua tak uz som sa prezradil ze co chcem

Posted on: 2010/4/30 14:57

Dark Apostle
From BA
Len ci nechce airborne malovat kona zenskeho pohlavia

btw ja nemam farebnu tlaciaren a nemam si to kde vyltacit... cize asi tak... a trepat sa koli tomu niekam asi nebudem, ved to ma byt pre fun a nie ze budem hladat firmu kde mi vytlacia modry prechod... na druhu stranu neni to zly napad aby mali vsetky fotky rovnake pozadie... co takto pouzit ale nieco dostupnejsie? biele pozadie napr... len si potom treba na fotaku vypnut autokorekciu bielej, lebo tie miniaturky budu potom tmave... a to tiez neviem ci to zvladne kazdy maliar

A okrem toho si myslim ze plus minus bude jasne kto co maloval aj bez pozadia

A dufam ze sa zucastni aj pan podnikatel nanicnemamcas zo SNV

Posted on: 2010/4/30 16:22

Imperator
From Damocles Gulf
Warmachine/Horde veci môžu byť? nwm presne aké sú velké.

Posted on: 2010/4/30 17:18

http://www.aphelion-forum.com

webmaster
From SNV
moze byt vsetko co je +-28mm od 25 do 30, nemusi to byt clovecia zena, airborne si konecne moze namalovat fuzatu trpaslicu po ktorej istotne tuzi.
NEMUSIA tam byt 3 modely, podstatna je ta figurka zeny, povolil som dalsie modely len koli ludom ktori su zatazeni na dioramky a chcu mav v kazdom modeli nejaky pribeh. hodnoti sa dielo ako celok aj s tym ako je nafotene a spracovane, najskumavejsie oko porotcov bude uprete na tu babenku.

pan podnikatel nanicnemam cas sa neviem ci zucastni, lebo uz tyzden nehybe lavou rukou, ma ju v obvazoch a zere antibiotika a ked sa to v dohladnej dobe nezlepsi tak nevie ci bude moct chytat stetec do ruky. kazdopadne by sa zucastnil rad.

Posted on: 2010/4/30 21:03

Imperator
From Blava
Tak vidim chalani, ze ste ma odhalili. Takze ak uvidite v sutazi cisto iba kobylu, pripadne fuzatu trpazlicu, tak som to ja. Inak uz mam jasno, co budem malovat, takze sa pripravte.

EDIT: Jo a Jose skore uzdravenie.

Posted on: 2010/5/1 11:03

(1) 2 3 4 ... 8 »

You can view topic.
You cannot start a new topic.
You cannot reply to posts.
You cannot edit your posts.
You cannot delete your posts.
You cannot add new polls.
You cannot vote in polls.
You cannot attach files to posts.
You cannot post without approval.

[Advanced Search]

Nové obrázky
Rýchle linky
Nové príspevky
Nové linky

Copyright Š 2003 by WARGAMING.sk   |  Powered by XOOPS 2.0 ? 2001-2003 The XOOPS Project  |   Design by 7dana.com