[ Stolové hry | Miniatúry | Warhammer | Warhammer 40K | Confrontation ]

Hlavné Menu
Reklama
Spriatelené Weby

www.kafe.sk
  Naše mini-logo:

Nové články
The first task [2012-02-10 21:05:04]
Takze uvodny clanok co som sa len tak chvilu hral ked nebolo v robote co robit :D nejasnosti je tam...
Stret na Sartanskej planine [2011-12-07 10:13:53]
Battletech 3025
ZRudi vs Miglo
+++Stret na línii Kamenin – GT 722+++ [2011-11-16 12:44:01]
+++Krst ohňom A´un Adat+++ [2011-01-31 19:43:51]
+++chaos vs tau battlereport+++
Kto je online
Pripojeno uživatelu: 1
(1 v sekci Fórum)

Reg. uživatelé: 0
Návštevníci: 1

více...

Browsing this Thread:   1 Anonymous Users

Turnaj Napajedla 2012
Imperator
From Bratislava-Doobrafka
Ahojte tak a je to tu znovu. Kto sa prídá ? Zatial idem ja, susko, michal, inferno a Decado ak bude mať cash.

Attach file:

jpg  6ty_dvoudenni_turnaj.jpg (333.74 KB)
9_502b60cc14878.jpg 1240X882 px

Posted on: 2012/8/15 10:42

Navštívte nás: www.blado.sk
Transfer the post to other applications Transfer

Re: Turnaj Napajedla 2012
co-webmaster
From Bratislava/Slovensko
Jaaaaaaa ... :D ale asi len ako dozor ;)

Posted on: 2012/8/15 14:58

daemon prince
From Košice/Nitra
Pifta nech to šľak trafí. Keby som aj nemal tak si požičiam a idem ;)

Posted on: 2012/8/29 20:18

"V prírode sa ukrývá veľká moc. Prapôvodná síla, ktorá prestupuje celý svet. V listoch stromov a steblách tráv je možné čítať ako z otvorenej knihy príbeh života v jeho najrozmanitejších podob

Imperator
tak si pošli prihlášku a tešíme sa

Posted on: 2012/8/30 8:06

daemon prince
From Košice/Nitra
Už včera som poslal. Ešte musím rooster doriešiť nech to mám komplet. A s akými armádami idete? :)

Posted on: 2012/8/30 9:19

"V prírode sa ukrývá veľká moc. Prapôvodná síla, ktorá prestupuje celý svet. V listoch stromov a steblách tráv je možné čítať ako z otvorenej knihy príbeh života v jeho najrozmanitejších podob

daemon prince
Tak ja idem s ogrami :)))))

Posted on: 2012/9/3 14:50

Imperator
Takže autičko beriem ja a decádo a môžeme zobrať ludí. Súsko ide autom tiež a bude odtial odbiehať.

Zatial viem ,že idú :

1.Pifta
2.Suso
3.Kriegelhoff
4.Michal Balšianka
5.Decado
6.Inferno
7.Novák Michal

ešte niekto ?

Posted on: 2012/9/11 16:18

Imperator
Do tejto nedele poslať rostre.

Posted on: 2012/9/14 21:46

daemon prince
From Bratislava
ak tam nezrusia tu prohibicu tak mozme nakupit kvalitne slovenske chlasty a predavat za 250 pol litra....neni to najlacnejsie ale aspon nepridu o zrak ne?

Posted on: 2012/9/24 8:24

daemon prince
From Bratislava
btw dufam ze sa ide v patek

Posted on: 2012/9/24 12:17

daemon prince
Slováci o 5 vyhrali :))

Posted on: 2012/9/30 19:21

daemon prince
From Košice/Nitra
A mali aj 3 a 4 miesto ;)

Posted on: 2012/9/30 23:47

daemon prince
From Košice/Nitra
Keďže som sa zúčastnil turnaja tak pridávam svoj report (ako Decado prekvapil aj sám seba). Pokúsil som sa zrýchliť moju armádu nakoľko veľakrát trpela práve na tú rýchlosť (pomalosť), preto som postavil armádu na jazde kde som hral jednu jednotku vlkov, jedných black knightov a jedných hexwraithov, hordu ghulov, kocku kostí, terorgheista a z hrdinov vampire lorda na koni (4 lvl mág), BSB wight kinga na koni a nekromanta (2 lvl mág).

1. VC vs. Lizardmen - klasická bitka sa hrala. Taký úvodný zápas na rozbeh kde som si otestoval svoju armádu či je vôbec hrateľná nakoľko som to nemal kde otestovať a chcel som zmenu hoci som vedel že jazda je značne oslabená v tejto edícií pravidiel. Lizard hral jedného segadona, dve hordy tých jeho jašteríc (v jednej z nich Slana) a ešte asi 4-5 jednotiek skinkov či ako sa volajú tí jedoví skauti. Hra to bola zaujímavá a čakal som po posledných skúsenostiach s lizadrmi že dostanem riadny výprask ale bolo to v pohode. Rýchlosť sa mi vyplatila a rýchlo sme sa dostali do kombatu kde moji knighti podporovaný BSB a generálom sekali rovnú čiaru pred sebou. Súper sa zabával s mojim terogheistom celú dobu a naháňali ho hádam všetci skinkovia. Nakoniec síce padol ale bolo to veselé pozerať ako okolo neho behajú 4 jednotky a snažia sa ho z každej strany ofukovať jedom. Prešlo mi curse of years na jednu jeho hordu a vydržalo tam ešte jedno kolo čo mi dosť pomohlo a možno by vydržalo ešte jedno kolo ale som upozornil súpera že to tam má nech si to nezabudne zrušiť aby nebol sklamaný z hry len kvôli tomu že na niečo zabudol :) No v konečnom dôsledku som nakoniec prehral lebo súper bol značne zdecimovaný no aj tak mu prežili všade po tri modely. Mojou chybou bolo že som si nesledoval kolá a tým pádom sme odohrali určite menej kôl ako 6 (keď som spätne premýšľal o tom koľko magických fází som mal) takže by to bolo dopadlo úplne inak keby že to jedno kolo ešte odohráme a neukončíme to predčasne. Ale nevadí. Bol som viac ako potešený že jazda to celkom pekne ustala hoci som to nečakal. Prehra 9:11

2. VC vs. Beastman - šikmý deploy sa hral. Súper sa vyložil prvý a dosť roztiahnuto (nič mu nešlo do rezerv) čo mi nakoniec aj dosť pomohlo. Ja som samozrejme terorgheista, BSB a kosti hodil do rezerv takže paráda. No hra to bola rýchla a jednoznačná. Cez vnguard som sa mu postavil pred tri jednotky s hexwraithmi čím som ich vyblokoval nakoľko o magických útokoch len snívali. Rýchlo som ich zmasakroval. Súper robil čo mohol a snažil sa priebeh bitky zvrátiť minotaurami a lordom na vozíku. S vozíkom mal nakoniec smolu. Pri útoku letel cez dangerous terén a samozrejme hodil 1 a na to 6 takže lord dobehol pešo do boja bez impact hitov čo bola jeho záhuba a padol. Môj lord sa nakoniec presekal cez minotaurov a bolo po hre. Výhra 19:1

3. VC vs. VC - náhodný deploy sa hral. Neskúsený mladý chalan, ktorý hral lorda bez wardy. Ešte sa mu aj podarilo hodiť si jednotku ghulov s generálom na opačnú stranu takže som mal dosť času spraviť prievan na tej druhej :) Mal som ale smolu nakoľko terrorgheist síce krásne zahulákoal na mortis engine ale žiaľ všetko zregeneroval až som oči vygúľal a v jeho kole som to dostal nazad a s bonusom že ja nehodím ani jednu šestku pre istotu (hold smola dolietal). Potreboval som si ale nahrať body tak som zvrtol generálsku jednotku na jednotku s jeho generálom a nechal som na pospas osudu žiaľ aj hexwraithov. Tých mi rosekal hordou gardy (teda s vampírom čo v nej mal). Prebehol však boj kde sa zrazili moji ghulovia s tými jeho a ešte som mu tam aj vletel zboku s death star čo som mal. Rozsekal som mu to na kúsky. Potom som to ešte obrátil na mortic cez ktorý som preletel rovno do gardy, kde som zariskoval nakoľko ten killing blow by ma na generálovi mrzel ale postupne som mu vybil aj charakterov cez challange takže prežil. V konečnom dôsledku som po mojej chybe s terorom a hexmi vyhral 13:7

4. VC vs. Imperium - hralo sa na šírku a nie na dĺžku takže som nebol veľmi nadšený. Ale veľmi zaujímavý súboj so starým známim. Súper hral dve ťažké jazdy, jednu jazdu kureniec, dve faskty, dve delá, pegasa s hrdinom, swordmasterov či ako sa volajú v ktorých mal schovaného mága a jednotku strelcov. Obaja sme hrali teda dosť rýchle armády a tak to aj vyzeralo. Epic charge hned v prvom kole. Súper začínal a nakoľko som využil vanguard tak mi nachargoval vlkov. Tento boj skončil v jeho piatom kole ked konečne zabil posledného vlka (jemu ostali dva životy). Samozrejme delá mali jasný cieľ a ten aj splnili hoci im to trochu trvalo ale predsa. Terrora som pekne odložil na bok čo bola chyba nakoľko mi ho chalani od vedľajšieho stola v zápale hry zlomili.Našťastie len tak že som to v pohode hned zlepil naspäť. Tu sa ukázala sila mojich hexov. Zmasakrovali jeho fastku, jednu ťažkú jazdu a aj jednotku strelcov za nimi. Potom žiaľ dostali magickú strelu ktorú nerozdýchali a tak som o nich prišiel. V každom prípade sa ale viac ako zaplatili. Kurence ma ale prekvapili. Hajzli vydržali viac ako som čakal a nevedel ich roztrhať ani môj lord dokonca jedno kolo boja som prehral o tri čo som nechápal. Ale nakoniec som ich roztrhal a vzal som neskôr do hrobu aj jedno delo. Neviem ako to bodovo skončilo ale myslím že som vyhral 17:3 alebo tak nejako.

5. VC vs. Ogre - klasická bitka to bola hoci bola pre mňa špeciálna nakoľko mala príchuť finále a prvého stola a k tomu Mihal ako súper. Mal som to rozohraté super. Vyblokoval som jeho maniterov či ako sa volajú s jednotkou spiritov a keby tam nevybehol a obetoval BSB tak by tam stáli hádam už do konca hry. No BSB tam vbehlo a vybilo mi tých spiritov no dostalo do boku moju hordu ghulov ktorý ho zabili. Tu zas neskôr asi v piatom kole vybili maniteri takže také na húpačke to bolo. Jeho mačka zas vbehla do mojich kostí a zabila mi tam nekromanta čo ma nepotešilo hoci ju kosti zahnali na útek (to sa ale ukázalo nakoniec ako rozhodujúce na celej hre). No dôležitejšie sa dialo v strede stola. Na prekvapenie Mihala som sa mu dostal do boku s mojimi hexami celkom rýchlo nakoľko som využil aj vanguard a mal trocha problém. Snažil sa tam manévrovať ale bál sa mi nastaviť bok mojej death star jedtnotke s mojim lordom len kvôli tomu aby nejakým spôsobom ulovil mojich hexov. Teror zas prežil prvé kolo streľby z kanónov a dokonca aj to druhé takže jeho horda začala strácať dosť rýchlo na počte keď som mu cez ňu začal behať s hexami aj s vanhelom 2x za kolo + škriekať na nich. No prišiel zlom kde sa muselo rozhodnúť o tom kto vyhrá. Tak som sa úmyselne postavil pred zbytok jednotky s tým že som si veril že nejakých 11 ogrov by som už mohol zvládnuť rozsekať ak nie v jednom tak v dvoch kolách nakoľko pred nimi stáli ešte moji zombíci aby ich blokovali. Tých aj rozsekali a vbehli mi do generálskej jednotky. Čo som si však neuvedomil bolo to, že za nimi ešte stojí utekajúca mačka ktorá mi vyblokovala hexov s ktoými som chcel zaútočiť od chrbta. Vďaka mojim slabým skúsenostiam z hry som si neuvedomil že ta mačka by musela dať iba flee a ja by som to redirectol do chrbta ogrov. Hold moja smola a prehratá hra. Tých 11 ogrov mi roztrhalo jazdcov a moje BSB aj s generálom sa síce snažili ale aj tak to bolo málo a sa rozpadli. A keďže mi delo impaktmi dorazilo terora a zvyšok ogrov nachargoval aj kosti ktoré zadupali do zeme tak mi prežili iba hexovia. Jediná výrazná prehra na turnaji 1:19 no aj tak super pocit z dosiahnutého výsledku (že som skončil 4-tý o 2 body za Pištom) a toho, že aj Mihalovi už naozaj sťahovalo zadok vo finále a že práve so mnou :)

Posted on: 2012/10/1 11:34

Imperator
5. VC vs. Ogre - klasická bitka to bola hoci bola pre mňa špeciálna nakoľko mala príchuť finále a prvého stola a k tomu Mihal ako súper. Mal som to rozohraté super. Vyblokoval som jeho maniterov či ako sa volajú s jednotkou spiritov a keby tam nevybehol a obetoval BSB tak by tam stáli hádam už do konca hry. No BSB tam vbehlo a vybilo mi tých spiritov no dostalo do boku moju hordu ghulov ktorý ho zabili. Tu zas neskôr asi v piatom kole vybili maniteri takže také na húpačke to bolo. Jeho mačka zas vbehla do mojich kostí a zabila mi tam nekromanta čo ma nepotešilo hoci ju kosti zahnali na útek (to sa ale ukázalo nakoniec ako rozhodujúce na celej hre). No dôležitejšie sa dialo v strede stola. Na prekvapenie Mihala som sa mu dostal do boku s mojimi hexami celkom rýchlo nakoľko som využil aj vanguard a mal trocha problém. Snažil sa tam manévrovať ale bál sa mi nastaviť bok mojej death star jedtnotke s mojim lordom len kvôli tomu aby nejakým spôsobom ulovil mojich hexov. Teror zas prežil prvé kolo streľby z kanónov a dokonca aj to druhé takže jeho horda začala strácať dosť rýchlo na počte keď som mu cez ňu začal behať s hexami aj s vanhelom 2x za kolo + škriekať na nich. No prišiel zlom kde sa muselo rozhodnúť o tom kto vyhrá. Tak som sa úmyselne postavil pred zbytok jednotky s tým že som si veril že nejakých 11 ogrov by som už mohol zvládnuť rozsekať ak nie v jednom tak v dvoch kolách nakoľko pred nimi stáli ešte moji zombíci aby ich blokovali. Tých aj rozsekali a vbehli mi do generálskej jednotky. Čo som si však neuvedomil bolo to, že za nimi ešte stojí utekajúca mačka ktorá mi vyblokovala hexov s ktoými som chcel zaútočiť od chrbta. Vďaka mojim slabým skúsenostiam z hry som si neuvedomil že ta mačka by musela dať iba flee a ja by som to redirectol do chrbta ogrov. Hold moja smola a prehratá hra. Tých 11 ogrov mi roztrhalo jazdcov a moje BSB aj s generálom sa síce snažili ale aj tak to bolo málo a sa rozpadli. A keďže mi delo impaktmi dorazilo terora a zvyšok ogrov nachargoval aj kosti ktoré zadupali do zeme tak mi prežili iba hexovia. Jediná výrazná prehra na turnaji 1:19 no aj tak super pocit z dosiahnutého výsledku (že som skončil 4-tý o 2 body za Pištom) a toho, že aj Mihalovi už naozaj sťahovalo zadok vo finále a že práve so mnou :)

Tak Decado aspoň vidíš, že ti rastie XP. Tešíme sa.
Posted on: 2012/10/2 8:45

daemon prince
From Košice/Nitra
Skôr by som povedal že som mal konečne turnaj na ktorom som nehodil fatal error pri generálovi čo sa mi zatiaľ stalo na každom jednom doteraz (delo hit na hlave gneerála, look out som nehodil, charmed shield som nehodil, wardu tak isto a na D3 wound súper hodil 5-6 a bolo) a mal som aj perfektných súperov ktorý ma v ničom neodrbali. Ale hádam je to aj tými XP a verím že už budem okupovať častejšie popredné miesta a atakovovať presilených Ogrov :D :D :D

Posted on: 2012/10/2 12:25

You can view topic.
You cannot start a new topic.
You cannot reply to posts.
You cannot edit your posts.
You cannot delete your posts.
You cannot add new polls.
You cannot vote in polls.
You cannot attach files to posts.
You cannot post without approval.

[Advanced Search]

Nové obrázky
Rýchle linky
Nové príspevky
Nové linky

Copyright Š 2003 by WARGAMING.sk   |  Powered by XOOPS 2.0 ? 2001-2003 The XOOPS Project  |   Design by 7dana.com