[ Stolové hry | Miniatúry | Warhammer | Warhammer 40K | Confrontation ]

Hlavné Menu
Reklama
Spriatelené Weby

www.kafe.sk
  Naše mini-logo:

Nové články
The first task [2012-02-10 21:05:04]
Takze uvodny clanok co som sa len tak chvilu hral ked nebolo v robote co robit :D nejasnosti je tam...
Stret na Sartanskej planine [2011-12-07 10:13:53]
Battletech 3025
ZRudi vs Miglo
+++Stret na línii Kamenin – GT 722+++ [2011-11-16 12:44:01]
+++Krst ohňom A´un Adat+++ [2011-01-31 19:43:51]
+++chaos vs tau battlereport+++
Kto je online
Pripojeno uživatelu: 13
(13 v sekci Fórum)

Reg. uživatelé: 0
Návštevníci: 13

více...

Browsing this Thread:   1 Anonymous Users

« 1 2 3 (4)

Re: Sturm nach Praag, Susko A Iron
Imperator
From Fortres world 5trzalka
vobec nie, ja som sa prave velmi obaval tyranid listu, kedze na fearless uz nezomieras, takze horicky susnikov ked ta zavalia tak sa z too vysekat - pure win, plus taky herohammer troska ( lietajuci hive tyrant s 12 rerol vystrelmi a str 9 a tough9 ) tak toto zvesit tiez nie je sranda ( hlavne ked to lieta 24 a triafas to na 6stky :D ) je to proti nim trosicku tazsie teraz po novej edicii... ( ved pozri fora ako ludia hraju... tazko takto v kratkosti) jedine co ta tam trapi tak su nejake force wpn a myslim ze akurat tej babe sa stalo ked bojovala v tretom kole aby sa dostala na prve stoly tak akurat jej padol grey knight, v jednom kole dispelol boostovacie kuzlo, zostrelil ju zo vzduchu a potom ID na force weponu... tak stalo sa a potom tusim dostala este jedneho aby sa nepovedalo... treba skusit to je strasne na kratko teraz to sem rozpisovat, ale je to urcite viacej competetive ako predtym.... ( nie je to sranda az taka proti nim, dokaze ta to hodne pocuchat... )

Posted on: 2012/10/15 13:18

Imperator
No, tak was pekne vsetkych vitam. Tento minireportik pridavam po dalsom utoku na cesko(hradec kralove), ktory sme uskutocnili uz vo zvetsenej zostave, ja , susko, zrudi, zlosyn a alesan ako pozorujuci mlady talent :D . Z bratislavy sme odchadzali okolo pol piatej nad ranom v sobotu, ale kedze susko je masterfailer ako dokazal viac krat za cely vikend, uz o tristvrte sme boli naspet lebo nemal kodexy a pozabudal veci. LOLZ. Cesta prebehla v poriadku, celkom sme sa tesili, susko furt blabotal o tom ako si zobral demon princa iba na to aby zabil niekoho v chalengi s fistou lebo on ma iba sword a pojde prvy a on potom hodi 66-65, klasicke jeho sprostosti ( OOOJ was I proved wrong! :) ) a hecovacky, po prichode san nam podarilo, teda suskovi, vybavit matrac na spanie wohoo! A po registracii sme sa usadli do roboty. Na zahratie sme za 5 min vyrubali marhulovicku mnou palenu. A potom som si vytiahol svoj litrovy rumicek captin morgan a pol na pol s colou som si robil take pekne kavicky, co mi zostalo az do konca turnajoveho dna. Preto dopadol ako dopadol :D
1., fight. Dostal som mileho cesky hovoriaceho clena, ale kedze uz bola nejaka ta kavicka za mnou netusim ako sa volal :D hral footdar eldar armada. Priznavam ze taketo nieco som vobec neocakaval, tak som absolutne netusil co s nastavajucim (bolo mi jasne ze strelba ustup je jedine riesenie :D ) troska som sa obaval mass utoku na moje pozicie s mojim chabym listom co sa tyka close combatu, ale nastastie supe zvolil taktiku kde sa roztiahol po celom stole a na som sa zaklincovam na jednej stvrtinke kde som postupne vsetko stihal postrielavat. Hral eldrada, forge world charaktera, 2 skvady normal motoriek, 4/5 skvad gardianov s delami, 3 d canony, skorpionov, 2 skvady melticov, 2 skvady spiderov, d elder pechotu s kanonom, rangerov d.eldar witchku charaktersku v skvade incubov. Tusim vsetko, bolo ho mrte ( okolo 100 kusov) tak som bol z toho zhaluzeny (ma precisloval 2:1 a este k tomu ja som musel ratat aj mojich gardistov aby to nebolo horsie :D )
Podla mna keby sa deployol agresivnejsie ku mne a nahrnul sana mna, incobov a witchku a spiderov a jeho chara som proste nemal ako zastavit a este k tomu zozatu strielat do mna… ale on postupne vsetkymy chodil, incubovia na jednom kraji chytili marbovu bombu, zostali traja, tych potom zahlusili lietadla, jednoducho som to postupne odstreloval, on sa nejako na mna nehrnul az v tretom kole pushol s hlavnou jednotkou eldrar, phenix lord,spidery ku mne ale som si drzal odstup peknych 18 inchov od prveho, naco jeho character aj tak hodil na charge 6,6 a dosiel ( ma fleet ale tak :D ) zabil nieco ale skoro cela skvada s lordom mojim a termikom ho za dve kola dojebala ( 2 p axy, 10 marinov s dvoma zbranami) a okrem toho ked jeho char hodil na save 1,2,2 (sice mal posledny wound uz len) tak to zabalil… on mi zabil marba , jednu pechotu, lone wolfov, ja jemu celu armadu, takze 20:0 na zaciatok a ides a dalej. :)

Chaos space marines ( 2*3 oblit, 2*5 plaque2plasmy,1*nurgle marines plasmy,nurgle lord na biku s macom, chaos lord na biku/konikovi so sekerou, havoki s autokanonmi, mozno tam bolo este nieco, pamet zacina vypadavat) V ramci kolegiality som dostal cloveka (bratr ci ako sa vola) ktory nado mnou vyhral aj v minulom turnaji, je to jedoducha kombinacia cloveka co hra dobre a neposere jediny hod ( priznavam v tejto bitke premierovo nieco posral, ked mi strielal do posledneho prezivsieho deepstrikujuceho wolf garda a hodil zo 4 boltrov 1,1,1,2. Samo ze plasmy ho odstrelili ale toto posral :D ) Ja v ramci dalsej turnajovej tradicie som si zase vybral match proti nemu ako ten jeden na turnaji, co hadzem zle… tak to vyzeralo, este okrem toho stol kde stojite s marinakmi na volnom priestore a on s oblitmi to do vas sype… no proste krasa… jednoducho ma zostrelil zo stola, a lordici mi dochargovali co sa im chcelo Kedze turny sa uz vytracali tak to zhrniem velmi rychlo. Vyhral prve kolo, plasma kanony a lasere vymazali jednu velku raketomet skvadu. Idem ja, deepstrike, 5 kombi plasiem=4 mrtvi plaque marinaci, zostavajuci clen coverne 3 rakety, lolz. Zabil som jedneho oblika aj tak , ale kedze ja som zabudol ze uz nie su fearless, a berem ze aj on mohol, tak neutiekli lebo leadership sa nehadzal…  nevadi, isiel on, deepstrike mrtvy, dalsie rakety mrtve ,lonewolfi mrtvi ( savy , ak vobec som si mohol hadzat, boli velmo spatne) idem ja, vyjdem z total coveru, strielaju moje 6 plasiem a ostatne sprostosti, jeden oblik mrtvy jeho lordik v pohodke, ide on, posledne rakety mrtve, charge moja pechota, a tak dalej… jednoducho prehra. Za nic ho nevinim, s nim sa vzdy dobre hra, a je to velmi v poriadku clovek… len keby aspon par krat nieco posrdil… nevadi… kedze som mal naladu horsiu z mojich hodov, kavicky do mna padali jedna za druhou, takze extremna opitost, vecer bludenie po meste, pitie whisky v krcme s pripitkom ,,na videnou,,  so suskom, pekne ziapanie o vselicom moznom, navrat strateny domov, curanie do rieky, tulamorka v telocviciny, ziapot, suskov utek do afta, kde my rukami vyjedal gulas z nadoby a vratil sa neskor s mokrymi gatami, ku ktorym nevieme ako prisiel  ) rano zobudenie… pytate sa kde je tretia bitka ? vobec netusim ani s kym som hral ( neskor vysvetlenie  )
Ranne zobudenie, navsteva obchodu, zdrbanie susa za to ze my vysockoval polku gulasu RUKAMI omg… a prva bitka, dostavam Smajkyho, mlady cesky member hradce ktory sa zobudil este stale na maderu a jedine co mi oznamil ze ich chytili policajti za to ze popremiestnovali nedobrovolne par znaciek a 5 kil pokuta… no niekto mal tiez peknu noc… :D (detwing, belial+librarian s command skvat 5 kladiv apotekary/ raketomet/vlajka, 2 krat skvada 4 kladiva/ 1 klavy/ raketomet, 1 skvada asalt kanon stormboltre/ fisty 10 pesich taktokalov/rokit/flamer,predator 2h.boltre,twinlaskanon) vitaz namalovanej armady, mal to fakt pekne, ale tak rozhodci malovania z hradce, vitaz z hradce :D ale nie , skutocne treba povedal ze to mal pekne.
Ale co netusil, ze aj ked mal peknu noc, rano byva velmi zle, a v tomto pripade otrasne :D :D : D
Celkom s usmevom mi zobral prve kolo, a zacal deppstrikovat, belial skomandom rovno pred moje rozostavane linie, druhaskvada isla na lavy bok, a sup ho 11 palcov von zo stola, trojecka, takze isli na uplne opacny koniec stola, skusil to aj s dalsou, a sup 8 palcov na mojeho roketaka presne , sup dvojecka, takze hned ku svojim kamaratom. Mam pocit ze teraz sa celkom prebral z deliria ze WTF, potom ide run belial, sup za 1, ide laskanon tank strielat, h.boltre 2 hity, 1 wound 1 save odo mna, laser dava promptne 1 wound. Cize ide moje kolo, jeho 10 termikov beznadejne vzadu stratenych na celu bitku, a belial cumi osamoteny na celu moju armadu… tak som s usmevom isiel moje prve kolo, chalani nabili zbrane, deepstrike 5 kombiplasiem, odstrelili nejakeho a woundli librarian, ostatny davali plasmy, kombiplasmy, boltre rakety, ked sa zdvihol vzduch, zostal stat belial, termik s vlajkou, a libros s woundom, charge lone wolf s fistou, challenge na beliala, belial mi dal dve supky, jednu som na 3+savol, tak som siel naspet, dostal 2 woundy, tiez jeden savol, ale eternal warior som bol iba ja, tak belialko padol. Islo jeho kolo, deeptrike jeho termosky, odstrelili 4 z 5 wolf guardov, morale check hodeny, predator a taktikala zozadu zabila dvoch sulinkov (laser na wound zase 1 :D ) , v kombate lone wolf challenge, ale libros nesiel, on nehitol, na som nehitol, isiel som ja, dosiel marbo, lietadla, marbo bomba na chalanov s asalt kanonom, prvu savol ze konecne bod obratu zacal hovorit, a potom dalsie 4 failol ( tak 5 + je 5 +, zostal jeden, toho pomasirovali laser z vendiet. Rakety strielali na predator-det, boltre plasmy na termosov boli daleko tak cakali lone wolf zabil posledneho komand skvad termika s vlajkou. Jeho kolo, runoval co najviac ku mne, lone wolf zabil librosa, presunul sa k utekajucim ku mne. Moje kolo, strelnica, moja penal legia zobrala jeho objektiv ( hralo sa na 2) a cela armada pustila rakety plasmy a laser k jeho blizsej jednotke, mrtva, na co super s poslednou na ktoreho som mal 2/3 kola strelby dokym mohli by nieco spravit, to zalozil ze si ide lahnut dospat vcerajsok ze mu staci. Je Pravda ze ja som toho az tak moc nepohadzal, ale on proste prehral na kockach na straaasnych failoch, ty terminatori na zaciatku, viac menej tam bol jeden kraj ktory hitovali na 11 a presny smer von zo stola, a druhy presne travili moj jediny model championa raketakov ktory sa tam len poflakoval a presne jemu na hlavu padli… proste si ho kocky vybrali, ani laser nevoundoval ale tak to uz nebolo dolezite, savy mu tez nepadali, proste co slo sa posralo… obcas take byva. Kedze som skoncil za 45 minut, tak som mal mrte casu pozerat ostatnym do toho. Susko mal tiez pekne rano, tlkol sa s orkami, ktorych pekne skolil, akurat tiez zase failoval, akurat ked raz potreboval dobre hodit tak jeho khorne lord si hodil na d weponu jednotku, tak ho warboss roztrhal, ale neskor prichadza legendarmy susko move, warboss zraneny od lorda, s dvoma zivotmi charguje jednotku havokov, ktora owerwatchom mu da 1 wound, ktory nesavne, susko musi champom chalengovat, v chalengi s troma utokmi chainswordom dwakrat hitne, raz hodi 6 na wound, chalan nesavne, warboss skape, a susko hodi na odmenu prvu 6stku, zacne ziapat , a pohode druhej kocky ako 5tky sa stave champ D.princom, na co so susom oslavujeme a rehoceme sa ako keby vyhral turnaj!!! :D super mega haluz, cely cas o tom rozpraval, aj si IBA kvoli tomu zobral svoj model demon princa… proste lolz :D
Posledna bitka, Popelka , tak tu som sa bal, vedel som ze ho na ceskej scene skor ci neskor stretnem, ale co uz… hral demonov, bloodthirster, fatewearer,4 krat plaquesusni, 2 krat po 6 flamerov, d.princ tzeench,5 jegernautov. No proste zle… este k tomu vyhral table kde bol v strede stola 24*36 palcov ruina kde mal vsade 4+ cover. No tesil som sa, aby toho nebolo este menej ako demon vyhral hod o kolo tak ma pustil prveho aby som vlastne stratil jedno kolo hry… super …
Rozlozil som san a kopu , do jedneho rohu kedze sme hrali diagonal aby flamristi mohli iba z predu do mna buchat, prve kolo nic, dosla mu druha vlna , kde bol thirster, princ, flamri a 2 skvady plaquacov. Strikol do stredu stola viac menej zo vsetkym vsetko v pohodicke, isiel som ja, rezervy, lietadla marbo. Marbo dava bombu na plaquacov , 6 pod plackou, 6 woundnutych, 5+ward.5+feel no pain, jeden zostal, ktoreho zastrelil promptne drop pod co bol vedla :D lolz zacal som sa tesit , ze bude zle hadzat, oooj , no nie, od vtedy zacal celkom perfektne savovat az som sa cudoval, zase ja som tiez velmi dobre hadzal tak soma z tak nepitchoval. Isli linkovane laser na jeho thirstra, dostal nejake woundy, ale savol, bohuzial padol k zemi, kde dostal prvy wound a divinationute raketomety mu dali dalsie4alebo5 na co vlastne skapal, nesavol  takze firstblood+warlord dokopy. Islo jeho kolo, kedze plaquaci mali vlajocku, safe deepstrike fateweaver flamri plauaci dalsi, (este som zabudol ze som dal raketami jednymi v minulom kole na 6 jeden wound princovi) posunul sa princom, flamri vyskocili na marba !!! na ktoreho aj d princ dal bolt of tzeench ale marbo dodgeol, tak dostal flamre a skapal :D , islo moje kolo, viac menej cely shooting isiel iba do flamrov co boli v dalsom kole na mne, ktorych som vystrielal ( popelka nerunoval striela do troopy kde zabil asik troch tymi ratata vystrelmi) plackami, a jeho demon princ chytil lasre z vendet tak dostal dalsie 2 woundy, nekydol k zemi ale nasledne prescience rakety mu uz posledny wound zobrali. Isiel on, konecne dosli jegernauti, jeho flamre strielali na drop pod co som poslal dozadu a ani necakal ze s aim bude zaoberat a on jednotkou co mi najviac vadi ju isiel glancovat ( zo 6 nedal 3 woundy na 4 + iba 2) potom siel ku mne jegerov rozbehol kvoli strelbe a nieco nastrielal, isiel som ja rozhodujuce kolo, jegerom som jedneho odstrelil, odstrelil som aj nejakych plaquacov a potom nachargoval jegerov moj lonewolf so stitom a combi plasmou. Proste ten co nedava dmg v boji. Ale kedze maju bloodleteri iba ap3 mece, nevedeli zabit tohoto pana ani do konca 6 kola, proste 2+ save s feelnopain 2 woundy nevedeli dat, priemerne ho mali zabit asik v tom 6 kole ale bolo otazne ze keby ho zabili v jeho kole, slo by moje a vymazal by som ich, keby ho zabili v mojom, tak by ma presli. Na toto super hovoril ze to rozhodli hru, tiez mam ten dojem, ALE ! rovno vedla nich sa od toho isteho kola rubal moj powerfist lonewolf s jednym flamrom s poslednym zivotom a tento si a 5 + uhadzal wardy do konca siesteho kola tiez, to znamena ze keby na moje 3+2+ a jeho 5 + aspon on raz failol, okamzite by som bol volny, chargol hned jegernautov a to by uz ani nerozsekali, resp on s rerolovatelnou fistou ( lebo maju t5) by ich dost dodrbal. Na to samozrejme popelka zabudol ( a samozrejme tych 7 woundov co savol na 5 + tiez :D ) dalsi jeho concern bol jeho fateweaver, ktory zdochol. Ako je Pravda ze som do neho z aposledne tri kola zapichol MRTE rakiet, lasrov, boltrov power axe atd asik takych okolo 40 woundov urcite, a teda v tom siestom, poslednom ked sedel na mojom objective zobrel, ja som si svoj zobral naspet. Ale je proste Pravda ze statistkycky mal proste umret. A ja kvoli tomu ze ma drzal jeden flamer som nemohol vykosit jegernautov… I ked som mohol hodit zle, statisticky ho maju zabit asi za 15/16 woundov, co mu dali okolo 5/6 cize… neviem skor si myslim ze jedine co by kocky zmenili by bolo ze by som zabil flamra a v dalsom kole skocil do nich a sekal ich fistou a tych dvoch by uz proste neporazili…. Maju rovnaky wepon skil, zranuju na trojky, ja savujem na 2 a feel no pain… no jednocuho kvoli casus me skoncili v siestom, v siedmom snad jedike ze by este skocil ten jeden moj lone wolf do jeho jegernautov a uplne ich tam podrzal, a vendety a vsetky rakety strielali na nurglakov 4 na objective a ci by ty vydrzali taku palbu to tazko povedat… vyhra :)
Po boji som sa ho spytal preco sa vlastne tak drzal od zaciatku spet,, podla mna to velmi malo agresivne zahral, mohol od zaciatku ma pushnut aj tymi leitavcami, aj flamrami, ja som nemal taky firepower aby som sa s nimi od zaciatku naraz vysporiadal, povedal ze to asik mal zahrat viac agresivnejsie ze to asik bol achyba… lebo takto postupne chodil vsetkym a ja som ho stihal strielat ( co vlastne bola taka diverson taktika s drop podom, marbom a lietadlami ale ze mi to vyjde)
No proste dobra hra.
Hodnotenie: 4 za malovanie, treti general treti overal ? ale neviem tie prve dve na isto… overall som si isty, a hlavne SUSKO OVERAL 41 !!!!! LOLZ :D strasne nieco…
No zbalili sme sa 5 s vecami kuframi do jedneho mensieho suskovho afta, co bolo uplne peklo, pretazeny na smeti sme boli ( nosnost afta 400 kg, len ziva vaha bola 490) a to este zlosyn zavelil ze sa musime v brne zastavit lebo ze tam musi bezpodmienecne ist na vlakovu stanicu, tak sme teda vyrazili na stanicu v brne, a potom sme sa zatavili na klasickeho colonela, ktory dobre padol. Po ceste sme sa rozpravali o zazitky a az tu som sa dozvedel sokujucu informaciu ze tretiu hru som hral so zrudim ( WTF!) ze sme sa mrte hadali, co vobec neviem preco :D a az po MEGA usilovnom rozmislani som si rozpametal na velmi strohe pameti z tej bitky:
1., zrudi mal motorkarov
2., zrudi mal chimery a gardistov.
3 marbo pristal, polozil kolac , zabil s nim 2 chimery zozadu, jedny gardisti ho chargli lebo prezil strelbu , ws5 a 2+ poison FTW ich rozjebal, vo svojom chargol druhych vystupenych, zavrazdil ich tiez. (LOL pro marbo :D ) a zrudi krici ze dopice vlastny marbo ma zajebe ( bol to jeho model)
4., moj general s dvoma prezivsimi v strede na nejakych barikadach stal a zil na konci hry
That’s it… zevraj som vyhral 20:0 lebo som vyhral primary ale tak vazne netusim, ale udajne som bol stedry s rumom tak to nedopadlo zle.
To je celkom revelation na niekoho co si pameta vetsinou do detailu kazdy battle… LOL toto sa mi este nikdy nestalo to som … wau.. no asi bolo dobre…
MAN of the tournament: MARBO v kazdej hre nieco spravil , naucil som sa s nim narabat presne ako potrebujem, minule som ho az tak dobre nevyuzival, ale teraz bol super.zabijal strielal dokonca aj close combat videl…. Super super… I ked nevyvrazdil miliony tentoraz vecel co to
Moj list nakoniec: Runespriest, lonewolf so stormshild,combiplasm, lonewolf so stormshild,powerfist, 5 krat wolfgard s combiplasm v droppod, 10 greyhunt s plasmami a wolfgardom s termiarmorom s kombiplasmou a sekerou, taka ista 10tka, 5 rokit s leaderom a atacnutym termikom s cyklonom, taka ista skvada s cyklonom, 4 rokity s leaderom a termitom bez nicoho (strazca) primaries psyker, penal legion, 2 vendety, marbo
Taka evaluation, tento list je postaveny tak, na vsetkych, ten detwing by ma asik dodrbal keby nehodil ako hodil, lebo skutocne som mal iba velmi malo ap2… ale inak si myslim ze kazda vec tam ma svoje miesto… hneva ma tych 1800 pts, chybali mi tam este jedny troopsy, ale dalo sa to ukompenzovat… len som musel hrat s mojimi dvoma stavajucimi troska konzervativnejsie. Cize troopsy a runeprist a primaries vetsinou stojaci pred vsetkymi raketami hajili objektiv a staticku gunline udrzovali v chode , a wolfgardi stali ako prvy keby niekto strielal, rakety za nimi tvorili podstatnu cast dmg outputu a snazili sa prezit  no a ostatok bol pure distraction, marbo , drop pod s plasmami a lietadla robili serepetu otravovali snazili sa o first blood a linebreaker. Fungovalo to celkom dobre okrem teda tej jednej hry proti chaos marine, ale tam teda kocky nepushli toho moc…
NAJLEPSIE my zase bolo, musim si zase povedat ze som sa perfektne zabaval, na tychto 40tkovych turnajoch je vzdy uplne ppc atmosfera, sprostosti a tak, dobra hra, tato edicia je vazne skutocne skvela, a dobre sa to hra… a ta hra je zabavna co som z toho zhaluzeny lebo dlho ma nic tak nebavilo… jaaaj dakujem suskovi za soferovanie a zozratie gulasu, zrudimu za hru ktoru si nepametam, alessanovi za psychycku podporu pocas matchov, a zlosynovi ze sedel v strede ked sme sli domov ( I ked nemal moc na vyber) nabuduce idem URCITE znova… uz sa viac menej neviem teraz dockat… Dobry vikend :D )

Posted on: 2012/11/26 12:02

Imperator
LOL posledny oponent popelka, krali sme vlastne big guns newer tire, takze ja som mal pri objektivoch este aj hevy suporty, a okrem ineho aj keby som stratil aj jeden objektiv veselo by sa to nahradilo warlord, first blood a jeho mrtvy demon princ, co je HS, on mne nezabil ani jeden... tak vlastne potom je to done uplne...

Posted on: 2012/11/26 16:02

Imperator
TO KAROL:

Tyranidi su veeeeeelmi kompetetivny teraz, kavaleria bezi 12/2d6charge, lietajuci tyranti su VELMI DOBRY, tervigoni, vsetko mozne je toho vela co je velmi dobre a su jedny z najsilnejsich co su celkovo, tu je link na jedneho chlapika co je jeden z reportov ako hrava, ma tam aj linky na svoje ostatne reportiky mozes pobruzdat a popozerat si... ale ich performance isla SILNO hore... http://www.dakkadakka.com/dakkaforum/posts/list/491915.page

Posted on: 2012/12/3 22:27

daemon prince
este su veeeelmi cinematicky a veeeelmi o 6tkach, cize pekne mikrovlnku a nepotrebujes ziadne B reporty....

Posted on: 2012/12/3 22:51
Transfer the post to other applications Transfer

Imperator
? co to meles idiot....

LALA niekedy nedava ziadny zmysel co melies ? nechapem...

Posted on: 2012/12/4 0:09

Imperator
From Blava neee
Stanko klud... Lalalak je len Kybic.. :o) Ale ked sme pri tej cinematickej stranke tak WM je urcite asi najcinematickejsia zo vsetkych stoloviek... :o)

Posted on: 2012/12/4 14:37
WM Cryx, Trollbloods, Circle of Orboros

Bloodthirster
From Eye of Terror
Stanko ked nechapes o com pise tak ani nema zmysel sa snazit ti to vysvetlovat....

Posted on: 2012/12/4 21:19

ZRudi wrote:
asi som gay

Imperator
,,veeeelmi o 6tkach, cize pekne mikrovlnku a nepotrebujes ziadne B reporty,,

k prvej casti ssa netreba vyjadrovat,

a k tejto ? LOL tu je len jasne vidno ze clovek co toto tvrdi je kompletne MIMO... nevie/nechape ako cokolvek funguje... a iba si rypne lebo je to teraz tunak ,,moderne,,

tak mi skus ako hlupakovi vysvetlit, preco by som mal reagovat inak ako takto na post ktory nedava ziadny zmysel... a prosim este raz mi vysvetli ako ta warmashina ( ktoru zhodou okolnosti distribujes a potreboval si rozbehnut takze cely tento hate-movement sa ti sikol) je zase tak skvela a uzasna... sa to tak dobre pocuva

( len tak BTW, k 40cine si ma dostal ty, a zatial som si tak dobre nezahral asi ziadnu hru ako poslednych par... ktorych bolo super snad skoro vsetky... a este k tomu turnajove ktore vetsinou byvaju horsie)

Len ma uz unavuje hluposti a kraviny ktore tu len koluju zalozene asi na 10% blbosti ktore su samozrejme nafuknute klasicky old school hracmi

len ma unavuje, ze ked clovek ktory tvrdi podobne hluposti, zahra si jednu hru a po nej povie ze to bolo dobre/super ??? (par sa ich najde) preco stale na tomto fore ( prekvapivo co aj skapina) stale niektore individuality si musia dokazovat nieco a trepat svoje uzasne bezsmyselne ulety ked NIKTO si to nevyziadal... je to len pateticke ze si stale nejaka skupina potrebuje rypnut aby sa udrzala v ramci svojej podskupiny a ukazala ako ,,dobre,, nalozila druhej...

ja chapem ze to je pozostatok starej ery kde sme si (mozno) potrebovali dokazovat... ale vzhladom na to ze sme ... aha i ked mozno nie... dorastli ale to je asi jebnuty predpoklad.

chapem ze v niektorych pripadoch (pr:business-you) je potrebne rozdychavat plamene odporu a vasne hatu kvoli vlsatnym iniciativam, ale ked jednoducho niekto trepe sa do topicu kde ho NIKTO nehlada/nepotrebuje, spliecha svoje naprosto hlupe,infantilne a degenerovane blbosti zalozene cisto na kravinach a niekto sa proti tomu obrati ze halo, wtf? a hned ho treba posielat...

LOL

sa ano moc necudujem ze moc novych PRAVIDELNYCH ludi nepribuda do warpu ked tato stranka je skoro jedina jeho prezentacia, a pristupuje sa tu takto k vsetkemu okrem uzasneho mainstreamu ktory samozrejme treba tlacit dalej.

ked k tomu pridam minimalnu sancu protistrany vyvynut akukolvek snahu o pripadne vyvedenie seba od omylu , okrem samozrejme klasickeho ziapania CCT SALAT CRK PITCHA atd je to vazne ubohe....

treba si asi priznat fakt, ze warp komunita isla do haja. Ano, je mi jasne ze s warmashina pritahuje teraz na turnaje vo warpe 12 ludi a hravate casto tam , respektujem a chapem, ale takisto sa nenavazam a neutocim na tento system, ktory POCHYBUJEM ze neobsahuje ziadne veci co by sa mu dali vytknut , preco ho niektora skupina ludi obchadza a nehrava. Ale vidi niekto ze by som ziapal hore dole HOVNO SPINA SMET ? nie, uz som mozno vyrastol, nebavi ma to alebo to povazujem za pateticke.... nech si kazdy vyberie sam, ale ked niekto napise vyslovenu kravinu, skor smerujucu ako provokaciu ako cokolvek ine, je podla mna scestne ked sa niekto iny proti tomu ohradi a uz sa na neho serie dalej ze co trepe.... tolko k teme ked niekto nepochopil co som sa snazil naznacit... co uz

pekny den

Posted on: 2012/12/6 0:15

Bloodthirster
From Eye of Terror
TL DR

pis si co chces, warhammerovych fanboyov tu uz nikto neberie vazne, ja viem, sad panda

Posted on: 2012/12/6 9:37

ZRudi wrote:
asi som gay

Imperator
From Blava neee
Mna najviac na tom celom irituje ze najvacsie Flamy su medzi WM a Warhammer kdezto taketo porovnavnia ze co je lepsie neni ohladom FOW... :o)

Inak mna ta jedna jedina hra zo 40k celkom bavila... :o)

Posted on: 2012/12/6 14:05
WM Cryx, Trollbloods, Circle of Orboros

mariňák
From Zavar, okr TT/ Dúbravka BA
ja som napríklad nový hráč a vážne ma baví warhammer 40 000 a aj práve herný systém mi vyhovuje viac ako 5 edícia, a to aj keĎ som začal v apríli keĎ sa po chvíli menili pravidlá, a skúšal som aj infinity, čo ma vôbec neuchvátilo a keĎ zaujal jeden tak načo riešiť hatovanie medzi ostatnými nech si hráči hrajú čo ich baví nie?

Posted on: 2012/12/6 16:32

mariňák
No ja som tiež začínajúci hráč s W40k, odohral som pár hier v 6-tej edícii, a bol pozrieť v Hradci na turnaj (ktorý bol veľmi fajn, čo sa hráčov aj orgánizácie týka, bola to studnica vedomostí, kde hráči nepípali na nefér pravidlá, ale sa z nich snažili vyťažiť čo najviac pre seba a svoj list), preto neviem až tak porovnať tie "strašné zmeny", ktoré zmenili pohľad na hru (ale mám pocit, že to nie je len o tejto edícii).
To, že sa zmenili niektoré pravidlá, ako napr. predmeriavananie, chargovanie, snapshoty, overwatch a uber pravidla pre lietadla, je jednoducho fakt, s ktorým nedá čo robiť (teda okrem house rulov), ale že by to ubralo na hrateľnosti sa mi fakt nezdá (nekameňujte ma za to, to je môj názor ako "gamera v papučiach" bez medzinárodných ambícií).
Ale tiež sa mi nepáči, ak niekto p....e na jednu hru preto, lebo je to "in". Pre mňa je W40k nie len stolovka a hádzanie kociek, od počítačovej hry Dawn of war som si "prešiel" cez kopu prečítaných kníh (či už na začiatku v češtine, teraz už len v angličtine) a jednoducho som sa zažral do tejto našej "far future" (a predpokladám, že je to tak u väčšiny z ľudí, ktorí hrali alebo hrajú štyricinu).
Neriešim či napr. Warmachinu hrá niekto preto, lebo je tam "spravodlivejš a taktickejšíí" herný systém, alebo má niekto rád background hry, alebo má rad "naparovanie". Alebo je nadšenec WW II a hrá fow-ko (mňa napr. táto téma nejako nechytila) a nebudem si tu "otierať hubu" a riešiť že sa niekto hrá na "generála". Toď vše.

Posted on: 2012/12/6 19:53

terminator
From Havířov
Vzhledem k tomu že ste informačně nesvéprávní vám tu radši hodím termín na turnaj v Brně

Termín: 2-3.3.2013
Místo: Brno – ZŠ Vranovská 17, (http://pasovec.hustej.net/)
Kontakt: toshiro@seznam.cz
Organizační tým: Toshiro, Lim, Sabre, Brněnský pásovec

Zbytek informací

Posted on: 2013/2/11 17:25

Imperator
neboj prideme, bude nas viac :)

Posted on: 2013/2/12 0:56

Bloodthirster
From Eye of Terror
Musim povedat, ze tie propozicie su velmi rozumne spracovane, keby to bol iny termin by som sa normalne mozno nechal aj ukecat

Posted on: 2013/2/12 11:33

ZRudi wrote:
asi som gay

« 1 2 3 (4)

You can view topic.
You cannot start a new topic.
You cannot reply to posts.
You cannot edit your posts.
You cannot delete your posts.
You cannot add new polls.
You cannot vote in polls.
You cannot attach files to posts.
You cannot post without approval.

[Advanced Search]

Nové obrázky
Rýchle linky
Nové príspevky
Nové linky

Copyright Š 2003 by WARGAMING.sk   |  Powered by XOOPS 2.0 ? 2001-2003 The XOOPS Project  |   Design by 7dana.com