[ Stolové hry | Miniatúry | Warhammer | Warhammer 40K | Confrontation ]

Hlavné Menu
Reklama
Spriatelené Weby

www.kafe.sk
  Naše mini-logo:

Nové články
The first task [2012-02-10 21:05:04]
Takze uvodny clanok co som sa len tak chvilu hral ked nebolo v robote co robit :D nejasnosti je tam...
Stret na Sartanskej planine [2011-12-07 10:13:53]
Battletech 3025
ZRudi vs Miglo
+++Stret na línii Kamenin – GT 722+++ [2011-11-16 12:44:01]
+++Krst ohňom A´un Adat+++ [2011-01-31 19:43:51]
+++chaos vs tau battlereport+++
Kto je online
Pripojeno uživatelu: 11
(8 v sekci Fórum)

Reg. uživatelé: 0
Návštevníci: 11

více...

Browsing this Thread:   1 Anonymous Users

« 1 2 3 (4)

Re: Turnaj WFB
daemon prince
From dubnica nad vahom

Posted on: 2014/7/8 14:23

" Revere the ancestor, obey your king, bear your arms
with pride, fear no foe, hate the Greenskin, mistrust the
Elf, and you can do no wrong. "
Transfer the post to other applications Transfer

daemon prince
From dubnica nad vahom
pre prípadných záujemcov, turnaj v napajedlách.....

Fantaskový turnaj bude 20-21.9.2014

bude na kláštěře jako v loňském roce - GPS: 49.1720539°N, 17.5157614°E

bude na 2850 bodů bez omezení speciálů

klasicky 5 bitev, start v sobotu v 9:00
Spaní a pivní bufet budou na místě

Kapacita asi 26 míst

na presných propozíciach sa ešte pracuje.

Posted on: 2014/8/22 21:20

daemon prince
NAPAJEDLAAAAAAAAAAAAAAAAA, CHalani ideme?

Posted on: 2014/8/23 20:19

Imperator
From Bratislava
len taká básnická otázka - nepôjde teraz v októbri niekto na turnaj do Brna?

Posted on: 2014/10/5 14:55
W40K: Orks (The First and Orkly), Tyranids (Chimera)
LOTR: Isengard / HORDES: Everblight
Confrontation: Wolfen, Alchemists, Orcs, Goblins

daemon prince
NO ja by som šiel, skúsim sa opýtať Piftu a Sousedíka, poprípade Inferna a Decada...

Posted on: 2014/10/9 17:49

Imperator
From Bratislava-Doobrafka

Posted on: 2014/12/19 8:12

Navštívte nás: www.blado.sk

daemon prince
From Košice/Nitra
V podstate som moju požiadavku predložil žene a povedala áno takže ja mám priepustku a verím že pôjdeme :)

Posted on: 2014/12/21 0:00

"V prírode sa ukrývá veľká moc. Prapôvodná síla, ktorá prestupuje celý svet. V listoch stromov a steblách tráv je možné čítať ako z otvorenej knihy príbeh života v jeho najrozmanitejších podob

daemon prince
From Košice/Nitra
Ahojte.

Pridávam svoj krátky prehľad mojej účasti na turnaji v Napa :)

Tak v generáloch som skončil na neslávom 25 mieste (celkovo 30 hráčov). Chcel som vyskúšať strigoia s ohnivým a kričiacim mečom na terorrgheistovi a mortis (ešte som ich nikdy nehral) a formát mi to umožnil. Zvyšok armády boli 3x päť hexakov, 3x šesť psov, 2x20 zombii (kvôli vlajkám), 40 ghulov, vampire lord generál 4lvl a ešte jeden terorgheist. Mojim cieľom bolo získať na turnaji aspoň 50 bodov.

1. VC vs. EM - prehral som 2:18. Súper začínal. V podstate v provom kole padol na delá prvý teror v druhom druhý aj s mortisom a bol takmer koniec. Hexaci žiaľ nevybili tank. Body som uhral len vdaka tomu že prežil môj generál s jednotkou ak sa dobre pamätám

2. VC vs. WoC - vyhral som 20:0. Hralo sa o vlajky. Súper mal krásnu armádu. Využil rozmanitosť armády a vyzeralo to na stole naozaj krásne. Horšie to už bolo s využiteľnosťou. Hra mala relatívne rýchli spád. Terori si poradili s tou demonskou monstrouse cavalary a už nič nebránilo hexákom, aby sa zahryzli do trolov v ktorých bol aj ten menovaný trolí charakter. Zvyšok armády už nepredstavoval veľkú hrozbu pre etheralov takže preto som vyhral.

3. VC vs. HE - prehral som 5:15. Hral sa deploy za dekou (vykladali sme sa naraz so súperom bez toho aby sme vedeli kde si dáva kto jednotky). Po odkrytí deky som sa potešil, že som to dobre rozložil a ešte som si aj hodil, že začínam. Už som si skoro rozopínal nohavice, aby som si mohol urobiť na elfoch konečne dobre :D Moje nadšenie ale rýchlo ochladlo ked moji terori aj so strigoiom, ktorý dával -1 Ld dokázali zhulákať iba jeden šípomet a hlúpo som sa postavil hexakmi pred jednotky strelcov vďaka čomu som otvoril priestor na charge jeho lordovi na drakovi. To bol začiatok konca slávnej bitky. Samozrejme v jeho kole mi vybil hexakov a prechargoval do terora so strigoiom. V streleckej ešte samozrejme obyčajnými strelcami a zvyšným šípometom mi zostrelil druhého terora. draka som zabil generála nie. Mne padol strigoi a druhý teror. Epický boj sa odohral medzi mortisom a frost phenixom. Tam som si vlastne prehral celú hru. Bojovali sme asi 2 kolá (4 bojové fázy). Moja neznalosť pravidiel dovolila pripustiť, že síla 3 na T 6 musí zraňovať na 6 a následne ešte raz hodiť na 4+. Moja chyba ale myslím si že minimálne jeden z tých piatich W by newardol a phenix by sa porúčal do teplých krajov, mortis by prežil, mal možnosť kričať na generála s posledným životom + dať na začiatku kola pecky zo svojej schopnosti a následne na to by phenix s generálom a jednotkou s imba bannerom nezlikvidoval mojich ghulov. Asi by som bol vyhral keby som to takto neodpiekol ale čo už. Stalo sa a mám poučenie do budúcna :) Prežil mi lord v zombíkoch a myslím že nejaký hexaci. Jemu som zabil orlov, šípomety a nejakých strelcov.

4. VC vs. SK - prehral som 2:18. Hralo sa o "pomyselný bod" no akosi sme na to so súperom celkom zabudli a teda sme si ten bod neurčili (teda ho nikto nezískal) :D Dela vyriešili jedneho terora. Druhý so strigoiom si razil cestu k jednému delu. Na druhej strane si hexaci razili cestu k abomke a druhému delu. žiaľ, jeden teror padol na delá a druhý tiež, hoci on stihol jedno delo zožrať. Náledne ale skaveni ukázali svoju morálku a ustáli ju hoci som zhulákal granátnikov ktorí síce utiekli, ale vedľajšia jednotka skautov žiaľ nie a tá mi ustrieľala strigoia. To bola strata čo ma bolela. Našťastie na druhej strane som mal šťatie na hexakoch ktorý dochargovali a zahnali abomku a následne prechargovali do druhého dela. To bolo ale z mojej strany v podstate všetko. Snažil som sa ešte mágiou zredukovať stavy myší ale nebolo ich dosť na to, aby som získal aspoň 50% hodnoty za niektoré jendotky. Generál s ghulmi mi padol vo veľkom boji po dvoch kolách a teda mi prežili iba hexaci, ktorí ustáli Ld na rozpadanie.

Po tejto bitke som prehodnotil svoj pôvodný cieľ získať aspoň 50 bodov (keďže to bolo už nereálne) a stanovil som si nový čiastkový cieľ, získať aspoň 30 bodov (teda lepšie povedané, nedostať aspoň na jednom turnaji ani jeden masaker a teda získať aspoň jeden bod) :D :D :D

5. VC vs. WoC - prehral som 9:11. Výborná bitka s veľmi pohodovým protihráčom. Celý čas to bolo na hrane a vyhrával som. Opäť sa zopakoval scénar, kde teror s lordom zhulákal monstrous cavalary a hexáci zahnali trolov s charakterom. Následne sa otvoril priestor pre lorda ktorý nachargoval terora (ktorého aj zabil) ale ostal stáť pred druhým na ktorom sedel strigoi. Podarilo sa mi zhúkať iba draka na ktorom sedel (lord mal 3+ WS s prehodom na 1) no aj tak mu ostal iba jeden život. Chimera medzitým napadla mortis, ktorý žiaľ nevyregeneroval jej zásahy a padol. Ľavú stranu zabávali zomíci, vlci a jedny hexaci. Nakoniec všetci padli ale udržali hordu ťažkej pechoty, BSB a aj mága celkom dosť daleko od zvyšku poľa po celú hru. Preživší lord mi ale ukázal že som ho nasral ked som mu zabil draka. Napdol mi hordu ghulov aj s chimerou. V chalange zabil mojho generála (rozpadli sa mi hexaci a žiaľ aj dosť ghulov) a chimera vybila zvyšok mojich ghulov. V mojom kole som toho lorda opäť neurkičal a tak som dostal od neho charge. Chválabohu môj strigoi si ho v challange dal na večeru. Následne som v mojom poslednom kole preletel k jednotke ťažkej pechoty s BSB a čarodejom, ktorú som úspešne zhulákal. Škoda len že čarodej s BSB nezdrhli (hoci by to aj tak asi nič neovplyvnilo lebo od kraja stola boli daleko) :D

Posted on: 2015/1/26 8:58

Edited by Decado on 26.1.2015 9:36:12

"V prírode sa ukrývá veľká moc. Prapôvodná síla, ktorá prestupuje celý svet. V listoch stromov a steblách tráv je možné čítať ako z otvorenej knihy príbeh života v jeho najrozmanitejších podob

daemon prince
From dubnica nad vahom
nejaké to foto z Napa trunaja...
http://www.rajce.net/a10962897

Posted on: 2015/1/31 10:36

daemon prince
From dubnica nad vahom
velkonočný víkend poriadajú chlani z Olomouca turnaj ak by bol záujem.

Posted on: 2015/3/23 14:53

daemon prince
From Košice/Nitra
Sviatky sú sviatky. Mám pocit že nikto z nás toho roku nepôjde :)

Posted on: 2015/3/24 13:53

« 1 2 3 (4)

You can view topic.
You cannot start a new topic.
You cannot reply to posts.
You cannot edit your posts.
You cannot delete your posts.
You cannot add new polls.
You cannot vote in polls.
You cannot attach files to posts.
You cannot post without approval.

[Advanced Search]

Nové obrázky
Rýchle linky
Nové príspevky
Nové linky

Copyright Š 2003 by WARGAMING.sk   |  Powered by XOOPS 2.0 ? 2001-2003 The XOOPS Project  |   Design by 7dana.com