[ Stolové hry | Miniatúry | Warhammer | Warhammer 40K | Confrontation ]

Hlavné Menu
Reklama
Spriatelené Weby

www.kafe.sk
  Naše mini-logo:

Nové články
The first task [2012-02-10 21:05:04]
Takze uvodny clanok co som sa len tak chvilu hral ked nebolo v robote co robit :D nejasnosti je tam...
Stret na Sartanskej planine [2011-12-07 10:13:53]
Battletech 3025
ZRudi vs Miglo
+++Stret na línii Kamenin – GT 722+++ [2011-11-16 12:44:01]
+++Krst ohňom A´un Adat+++ [2011-01-31 19:43:51]
+++chaos vs tau battlereport+++
Kto je online
Pripojeno uživatelu: 16
(11 v sekci Fórum)

Reg. uživatelé: 0
Návštevníci: 16

více...

Browsing this Thread:   1 Anonymous Users

« 1 ... 130 131 132 (133)

Re: Warmachine/Hordes-trochu punku do popkultury, trochu pary do piestov
Bloodthirster
From Eye of Terror
veru veru, su ozaj pekni, skoda, ze clovek uz druhu jednotku moc neuzivi

Posted on: 2012/11/9 19:49

ZRudi wrote:
asi som gay
Transfer the post to other applications Transfer

Imperator
From BA
Report z Polských majstrovstiev, z Krakova.

Vyrazili sme s Hornym a Maťom cca o piatej rano v sobotu. Cesta cez poľské dediny bola skôr utrpením. Chytili sme aj nejakú rychlostnú cestu so semaformi, prechodmi a odbočovacími pruhmi, no proste sa tam s tým moc neserú. Do Krakova sme prišli po 10tej a šup ho rovno hrať. Učastníkov bolo pomerne málo, iba 44, z toho tušim 6 fíni, 3 nóri, jeden švéd (ten aj vyhral celý turnaj) a američan Norbert. Organizácia bola celkom fajn, ale vyskytlo sa viacero nedostatkov, ako napr. nemali vystrihnuté zóny pre jedn. scenárka, stoly mali 50 palcov na širku (lul whut?) a terénu bolo príliš veľa (4 lesy plus obrovsky kopec v strede stola) a často nevyvážene rozmiestnený.
Takže k turnaju, hral som mercenaries, damiana a durgena. Hralo sa 6 kôl, death clock na 55 minút pre hráča, steamroller scenárka.

1. kolo: Damiano vs. Legie- Poliak- hral pThagrosa, scenario incursion
Hral tam 2 Ravagorov, carniveana(krásne namalovaných), striderov a gatormenov a blackfrost shard unitu. Hra mala rychlý spád, nahrávalo mi že zmizla pravá vlajka, čo bol moj slabší flank. Gunmage z deadeyeom vystrielali 3 gatormenov a boomhowlery nabehli na striderov a prakticky mu zablokovali aj dve beasty ktoré stáli za nimi. Súper nepochopitelne vybehol z thagrosom z poza lesa a skryl sa v ňom a nechal si iba jedno fury. Ešte sa postavil vedľa carniveana. Prišiel gorman, hodil blackoil carnyveanovi na hlavu, chytil aj Thagrosa a bolo vymalované. Boomhowlery a gunmagy dostali deadeye a spolu s damianom, harlanom a Vanguardom thagrosa roztrielali. Výhra casterkill

2. kolo: Durgen vs. TrollololBloods- eMadrak, outflank, outfight, outlast
Priznám sa súpera som podcenil, z výzoru mi prišiel trochu na retardéra, ale bol to celkom fajn chalan a hlavne dobre hral, navyše trolov, ktorých vôbec nepoznám. Myslel som ze musím hrať každého castera raz tak som zvolil durgena, aby som to mal za sebou a mal dva infantry spamy (eMadrak s 2 light beastami a GrimAngus s 1 light a 1 heavy). Mal to myslím si veľmi dobre postavené, Max Fennblades+UA, Burrowerz, Max longriders+Horthol, 2 fell calery a storyteller a ta unita čo nosí kameň. A bolo zle. Hádzal som si trochu podpriemerne, ale celú hru som ťahal za kratši koniec. Fennblady davali dole naprimovaných kayazov, a aj ked vybuchli, pohádzal dosť veľa tough rollov. Long Raidery hneď v 2 kole tarpitli Nyss hunterov a s mat 9 a boostovanými impact hitmi ich rezali hlava nehlava. No a najväčší suprise samozrejme boli burrowery, nikdy som proti nim nehral a nepoznal som to a príšerne mi robili zle. dostali extra kocku na DMG od madraka a +2MAT od fellcalerra a začali mi rezať jackov. Basher padol hneď a Driller na polku pokazený.Nedokázal som držať krok so súperom a postupne zaskóroval 3 krát v zóne pri jeho rezervách. Prehra na scenárko.

3. kolo: Damiano vs. eMadrak, Guidons scenario
Súper mal veľmi pekne namalovanú army, aj keď horšie postavenú. fennblady, burowery, nyss huntery, impaler bomber a chalani s kameňom. Fennblady dostávali na prdel od boomhowlerov strašným spôsobom, avšak na druhom flanku to veľmi ružové nebolo. Nysshuntery kempili na kopci a gunmageovia ani s dead eyeom to proste nedávali. Zase som však zle odhadol burrowerov, síce som postavil pár halberdierov aby ich blokovali, avšak tých postrielali nyss huntery, bomber a impaler a samozrejme šup ho von s bloodfury a +2Mat fellcalom. Vysvačil mi takmer jazdu čakajúcu v druhej línii. Súper získal náskok na scenário, skóroval prvý, mne v tom zabranili tí malí zmrdi ktorý samozrejme rollovali samé toughy. Vo feate Gallant poriadne načal bombera a boomhowlery sa mu nasťahovali do zóny. Obom sa nám míňal čas avšak ja som ho mal menej. Madrak sám bojoval v zóne, dosť toho pozabijal avšak ostal bez fury, locknutý v combate a taksom sa ho pokúsil zabiť. Mal som strašne málo času, asi 2 minúty, ponáhlal som sa a výsledok bol ze madrak ostal s 2 zivotmi stáť, keď mi vypršal čas. Je dosť možné, ako mi po hre povedal horny, že som zle spočitál dmg output od damiana a namiesto 21 som zahlásil 19, čo by akurát stačilo...šanca že ho dám dole bola celkom dobrá avšak potreboval som hodiť aspoň jeden nadpriemernejší dmg na kockách a nič mi nepadlo. Prehra na čas

4. kolo: Damiano vs. Khador- Harkevich, sacrifice scenárko
Mal konquesta, black ivana, pikemenov a medvede a tých čarodejov. Nemal moc šancu. V 3. kole po feate padol Konquest a hra naberala rýchly spád. Súper sa pokúsil neskôr o nejaký ubohý assassination a dal mi tušim 2 dmge. A potom som zabil Harkevicha. Celkom lahká výhra casterkill.
Skončili sme tesne pred desiatou, zohnali odvoz do centra do veľmi fajnovej hospody. Pekné čašníčky, super poľské pivo a ešte lepšie jedlo, večerali sme s Fínmi, Švédom a američanom Norbertom. Asi pred polnocou sme sa vrátili a keď že som nahovado unavený som hneď zaspal.

Nedeľa
5. kolo: Damiano vs. Trollblods- pMadrak, nepamatám si scenárko
Súper mal dva listy eMadrak a pMadrak. Aspoň že si vybral primového, lebo už sa mi nechcelo hrať 3krát proti epickému. K celej hre asi toľko, že súper to mal zlé proti mne tak zafeatoval chargol ma s pMadrakom s Mat 11 pow 18 , zabil mi asi 8 halapartníkov, 4 jazdcov a prišiel k damianovi s dvoma fury a mne ostal na konci 1 život. No a potom som ho zabil. Výhra casterkill

6. kolo: Damiano vs Legion- eVayl, A flag too Far
Najlepšia hra z celého turnaja. Hral som proti Fínovi, mal to pekne namaľované a veľmi dobre hral. Mal 2x Angelius, 2x Ravagore, Scythean, harrier, kotol, 10 legionárov a v rezervách Nagu a frostshard unitu. Terén na stole bol úplne ujebaný, 4 lesy a kopec v strede, prezieravo si vybral stranu že pred mojími vlajkami bol veľký les za ktorým kempili 2 Angeliovia a s refuge na mňa útočili a repulzovali preč od vlajky. Fakt že nice fair play terén setup... Legionári boli na strede a blokovali charge na ravagorov, ktorý strielali čo to dalo. Avšak boomhowlery sa hecovali. Strážili jeho vlajky a odmietali zomierať, 4+ tough mi išiel a súper nebol schopný dlho dlho skórovať. vo feate gallant s Vanguardom zabili scytheana, ktorý síce mal admontion, ale lišiacky som ho zablokoval z jednej strany trolom počas vengeance a zdruhej strany gun mage s DEF 17 prežil freestrike od scythena a postavil sa mu zaprdelku, tak aby nemal kam utiecť. Kombinované úsilie všetkých steelheadov, načele so Stanissom prestrielali cestu cez legionarov a jazda chargla 1 ravagora ktorý šiel dole. Súper síce zaskóroval v štvrtom kole ako prvý, ale míňal sa mu čas, dlho mu trvalo kým sa vysporiadal s mojou pechotou. Samozrejme kotol kempil v lese a každé kolo na mňa vyplul shredera, ale boomhowlery ho vždy zabili vo vengeace. Už musel vybehnúť s Angeliami z toho pridrbaného lesa, aby mi zabil gallanta, ostal mu 1 hp. Ale Angeliovia ostali vonku. Jeden dostal na hlavu black oil a druhý čo mal refuge na sebe nedopadol dobre. Prišiel harlan Versch a trošku mu oprel 4 guľky do hlavy a prácu dokončili posledný traja boomhowlery. Na druhej strane steelheady zatlačili a naveľa padol aj druhý ravagore a zaskoroval som bod aj ja. Išlo posledné kolo súper mal asi 3 minúty času a nemohol čo robiť obe vlajky controlovať nemohol, pretožu tú vzdialenejšiu contestoval damiano so surefootom a nakempeným focusom a zase nemal už nič čím by mne zabraníl aby som obsadil obe jeho vlajky. Výhra na scenárko.

Skončil som teda 4-2, celkom fajn som spokojný, prehral som proti trollolom s ktorými som nikdy predtým nehral. Celkovo som bol 9. v poradí a vyhral som best in faction... OMG OMG musim sa pochváliť
Najväčším highlightom celého turnaja pre mňa boli Boomhowlery. S damianom sú neskutočne dobrý, deathmarch, deadeye a vanguard so surefootom ich neskutočne boostuje po všetkých stránkach. A vo feate majú POW 15 plus CMA, čo sú riadne bomby. Naozaj v každej hre držali svoj flank, valcovali súpera, s tým deadeyeom zastrelili čo potrebovali a poradili si so všetkým čo na nich súper poslal.
P.S. Ospravedlňujem sa všetkým UBERjazykovedcom za prípadne gramatické chyby....

Posted on: 2012/11/19 15:51

Imperator
From Blava neee
Mithay:

Pekny report a gratulujem... A Ako dopadol Horny? :oD

Posted on: 2012/11/19 16:12
WM Cryx, Trollbloods, Circle of Orboros

Imperator
From BA
Dakujem

Viesco Horny mal tusim naky problem s Circlom v poslednom kole, naky emo fuzaty ho tam svacil, ale musis sa spytat jeho na vsetky gory details

Posted on: 2012/11/19 17:12

Bloodthirster
From Eye of Terror
Podelim sa aj ja o svoju hanbu z turnaja, ale len tak v strucnosti. V piatok som sa rozhodol este pre jednu testovacku proti pKruegerovi, kedze on je velka mrcha, co Zaal zvladol a tak som mu doveroval. Samozrejme vdaka hre boli potom este nestihacky, domalovacky, kedze som chcel cim skor ist spat, ale nakoniec som sa aj tak v noci este budil a od pol stvrtej som uz nevedel zaspat, tak som si dal aspon ranajky sampionov a vyrazili sme. Cesta bola zaujimava, co misko nespomenul, boli 2 zatarasy, na ktore sme narazili, kde proste zrazu koncila cesta. Esteze objazd sa po polsky povie objazd, ale so znacenim chalani moc neprehanaju.

1. Hra Incursion proti trotlom – pMadrak. Nehral s nim obvykly pechotny brick ale rozbalil Mulga,Earthborna,Maulera, Axera jednotku fellbladeov bez UAcka, Fell Callera, Janyssu a samozrejme kriel stone. Ja som si zobral Zaala nech tym trotlom reku poriadne nalozim. Dokonca zmizla stredna vlajka, co Madrakovi s fury 5 moc nesedelo, vdaka comu som jeden flank kam poslal len Fenn Bladeov vystrielal so slingermi a postupne docistil s Ancestral Guardianom a Tyrant Commanderom. Mela sa chystala na druhej strane, kam sa rutili vsetky beasty. Poslal som dopredu Swordsmenov aby to trochu zajammovali nastrcil jedneho Guardiana nech mi spravi Kovaasa. Chlapik vybehol dopredu viacmenej podla ocakavania, akurat Maulera si kryl janyssinou stenou. Bol cas na moj feat a Kovaas bol v dosahu na Madraka, tak som sa rozhodol mu nalozit, ale k tomu som sa potreboval najprv zbavit Mulga, jednak aby mi nedal freestrike s jeho magickym ohreblom a po druhe aby mi nedosiel nakladat s jeho Protective Fit-om. Tiez som chcel pocistit whelpov, aby mi nedavali postihy na zasah kade tade. Najprv Gladiator zmlatil earthborna, potom Hakkaar nacal Mulga a Tiberion si s nim dosiel zmerat papeky. Maulerovi sa toho moc neuslo, jedine Zaal ho nastrelil okom. Mal som dobru poziciu, lebo som sa nechcel spoliehat na caster kill, kedze trotli vedia nahadzat tough a najma Madrak je tuhy. Last Standovany Kovaas samozrejme netrafil svoj chargovy utok na Madraka vdaka Sure Footu, lebo 8 na 3 kockach je moc tazke. Cize druhy utok, ktory som este mohol boostovat na dmg vdaka featu isiel do Madrakovho talizmanu a dalsie dva ho samozrejme nezabili. Vtedy som zacal poskulovat po Maulerovi, ktory mal Zaala na dosah, no vsak na to by musel odist od Tiberiona. Pre istotu som sa ale rozhodol mu este nalozit a tak aj Slingery dostali Last Stand, mali v chargi este aj Fell Callera. Fell Callera obaja trafili, lenze 8D8 bez 14 sa v mojom podani rovnalo celym 3 dmgom a Maulerovi neurobili tusim vobec nic dalsi dvaja vdaka Krielstoneovej aure. Tak som pre istotu este nacpal nejakych beasthandlerov a Marketha pred Zaala a cakal som co sa stane. Fell Caller mojich pechotnikov samozrejme sfukol sprejom, cize cesta na Zaala bola volna a tak sa super potreboval zbavit uz len Tiberiona. Nakoniec vymyslel len trik, ze Janyssa ho posunie do boku. Vtedy som sa potesil, lebo bolo jasne, ze bez free strikeu uz neodide a mal asi len 8 zivotov alebo tak. Mauler dostal rush a vydal sa na cestu. Tiberion hodil utesenu 1,2 co sice bolo spolu 12, lenze super s vytazoslavnym vykrikom zvolal, ze to nestaci vdaka sure footu.... Kedze mal Carnage, Zaala triafal na sedmickach, co nepovazoval za nutne boostovat, lebo asi vedel, ze to trafi. Boostol az potom grab & smash hlavicku a Zaalove 2 transfery samozrjeme nestacili. Sice som pri konci hry zaskoroval na jednej vlajke, ale to mi samozrejme bolo prd platne. Uvedomil som si potom, ze Kovaas mal ist jednoducho dorazit Maulera a bolo by vymalovane. Potvrdilo sa mi moje presvedcenie, ze proti Trollom sa netreba nikdy pokusat o caster kill pokial to uz nie je jedina alternativa a i ked som sa teraz nan nespoliehal mal som sa sustredit radsej na zvysne beasty.

2. Hra Outfight,Outlast,atd. proti Menothu. Typek mal eSeveriusa a Vindictusa. Nechcel som ist s Makedou, lebo som mal pocit, ze na tych Cetratov by ten Severiusov feat mohol byt neprijemny a zaroven som chcel mat nejaku strelbu proti tym masam pechoty, aspon vo forme slingerov. Super si nakoniec vybral Vindictusa a i ked myslim, ze neni zrovna moc popularny caster, vobec mi neprisiel ako zly. Mal s nim len 1 arcnodoveho light jacka, full Zealotov s Monolithom, full TFG +UA, 3 Vengerov, full Bastionov, Ayianu, Ruperta, eEyriss a este aj dvoch paladinov. Jeho armada bola rychla vdaka spellu ktory mu daval +2 pohyb a pathfinder. Nacpal mi do xichtu zealotov s minifeatom, ze su takmer nesmrtelni, na druhej strane obdobne TFG s defender’s wardom a minifeatom a toughom od Ruperta. Vdaka Covenantu po toughe ani nepadali. Z rezerv mu este dosiel Reckoner s chorom. Slingery sice nesklamali a nesmrtelnych zealotov zabila dalsie kolo korozia, ale aj tak bola hra dost na hovno. V skratke, mal toho prilis vela, nezabijalo sa to vobec lahko a najma to strasne dlho trvalo. Moji rezervni strelci neboli zli, ale tiez mi ich pohyb,strelba,reform ubrali vyrazne z casu. Super nakoniec vyhral na scenario, lebo vdaka casovemu tlaku som sa potom uz aj zle pohol/zablokoval atd. Hru som mohol vyhrat i ked to bola neprijemna armada, ale urcite nie za 60 minut casu :(
Takze uzasny start do turnaja 0-2, ale aspon iste ponaucenia, najma z hry proti trollom, ale aj nespravny vyber reinforcementov.

3. Hra Guidons proti Legionu. eLylyth alebo Saeryn. V kazdom pripade mi bol lepsi Zaal a tak sa nakoniec stretol so Saeryn. Chalan sa na mna neprekvapivo rozbehol a v druhom kole mi nacpal beasty pod nos a zafeatoval. Nastastie to urobil v zlom poradi a tak jeden angelius este chytil Defensive Strike od Last Standovaneho Guardiana, co ho pekne nacalo. Toho Angelia som potom ustrielal Slingermi (ok, mali trochu pomoci, najprv ho paralizovala Krea, potom dostal Hex Blast od Marketha aby som sa zbavil respawnu a Zaal ho este vysteglil ockom) Do tyberiona s armorom 23 sa potom ani nepustal, tak mi tam pozabijal Hakaara, druheho Guardiana a oprel sa aj do Gladiatora. Nasledne som zafeatoval a upratal mu vsetky beasty zo stola. Nakoniec mu prezil len 1 Death Stalker

4. Hra Sacrifice proti Skornu. pHexeris alebo Naaresh. Jednak som si tiez myslel, ze treba pouzit oba listy ale zaroven som aj nechcel poskytnut Hexymu pechotu na feat a tak som si vybral eMakedu. Super si zvolil Naaresha. Mal to dost zle postavene s Gladiatorom, Sentrym, Molikom, Kreou, Nihilatormi, 2 jednotky beasthandlerov, Extoller a THRULLG!!! Opat v skratke, Molika som mu zabil s mojim Molikom. Zonu som zajammoval Cetratmi, Nihilatori im samozrejme nic nerobili, rovnako ani Sentry. Vyckaval s featom tak som ho pomaly pizlal, Swordsmani davali beastom po 2 damagoch Penetrating Strikeami, Krey mali prestrelku, moja na jeho Gladiatora, jeho na Molika, podobne aj Extollery. Ked mal jeho Gladiator asi 5 zivotov, pokusal sa ho Molik dorazit,isiel na -8 do dmgu vdaka Agonizerovi a s 5 weaponmastrovych utokov som nedal ani jeden damage... Nakoniec som beasty uklepal, Naaresh sam este navela navela zabil mojho Molika, ked po vybicovani vlastnymi paingivermi ostal na 1 zivote a potom ho odstrelila moja Extollerka.

5. Hra Close Quarters proti Khadoru. pVlad s Conquestom, full Demo Corps, Full Shock Troopers, Ayiana,Greylordi aj Koldun lord, Ogrun Bokur a full Mechanici aj s UAckom. Ja som zobral Zaala. V strede stola bol taky smiesny impassable stlpik okolo ktoreho som tancoval aby ma nenachargoval Conquest. Skusil som po nom vybehnut v druhom kole s last standovym Hakaarom a zopar Swordsmanmi tiez s LS. Nalozil som mu celkom slusne, ostalo mu mozno10-12 zivotov, nacal som aj nejakych MOW a jeden Guardian vybehol po A&H a zabil ich oboch. Mechanici sa hecli a doskrutkovali 22 zivotov :( MOW tam zabili nejakych swordsmanov a furt drzali shield wall. Kovaasa zabili greylordi. Pustil som sa do Manowarov zo strany s Guardianom a Gladiatorom a do druhej linie som nachystal Tiberiona pre pripad, ze sa Conquest chyti. Slingeri zatial korodovali pomaly Demo Corps a postrielali greylordov aj kolduna. Conquestovi opravili dalsich 18 zivotov, cize bol takmer uplne fitenko zase, ale vybehol po Gladiatorovi a zabil ho. Okrem toho mi tam vykukol dalsi Kovaas. Nevyzeralo to zle, az na detail, ze som mal uz asi len 8 minut na hodinach. Enragnuty tiberion sa pustil do Conquesta, celkom dobre mu nalozil, zabil este nejakych MOW naokolo a Last Standovany Kovaas Conquesta nastastie zlozil. Ostalo mi vyse 4 minut. Super mi uz nemal vobec co spravit, Vlad sa celu dobu krcil v rohu Killboxu. V dalsom kole som dozabijal vsetky zvysky jeho armady a zaskoroval som, co donutilo Vlada vychargovat na Tiberiona, dal mu asi 4 dmg a videl, ze nic dalej nespravi tak kempil. Tiberion dostal Last Stand a obuskom zaklepal Vlada do zeme. 2:46 pred koncom.

6. Hra A Flag Too Far proti Circlu, typek sa este dokonca aj volal Gobos. Vyklul sa z neho vsak totalny kokot a cheater a este tak aj vyzeral (normalny clovek nebude mat bradu bez fuzov) a prejavoval sa. Mal pKruegera a eKayu, akurat taky trochu nestandardny build s Kruegerom. Mal tam len Feral Warpwolfa, Megalitha, Goraxa, full Tharn Ravagerov s UAckom, dvoje sutre, jedny s UAckom, full Gatormanov a dva stromky a Totem Huntera. Ja som si zobral Makedu, jednak kvoli scenariu a druhak kvoli tuhym cetratom a aj rychlosti. Ja som hned v druhom kole prisiel o Gladiatora, ktory akurat len vytramploval z deployment zony. Lenze super si preteleportoval Warpwolfa cez dvoje sutre, dal mu reach a Primal a tak krizom cez cely stol, asi z 20 palcov mojho titana zabil. Warpwolfa som navela navela zabil, ale kvoli zlym hodom to chcelo daleko viac usilia nez som cakal. Na druhej strane cetrati odchytili charge Tharnov, lenze ich nedokazali na oplatku vsetkych vymlatit a hlavne ma blokovali a len jeden Cetrat contestoval vlajku. Molik teda isiel pomoct precistit Tharnov a nasledne ostal tiez contestovat. Nasledne zacal do neho strielat z rezerv priduvsi Wold Wyrd a kedze mal molik na sebe upkeep spell – Leash, mal Wyrd dalsiu kocku na zasah a damage. Molik kupil dva vystreli s boostovanym damagom, spolu za 22 damage, co vyvolalo v retardkovi velku radost tak si zovretymi pastickami pumpoval za vyrazneho vykriku YESSSS!!! Nasledne Molika dorazil Tharn Chief, ktory prezil s jednym zivotom. Uzasne. Aspon Cetrati solidne drzali, dokonca zabili jedneho gatormana. Druheho chargol Void Spirit a dal mu na 4 kockach s -6 do damage asi 3 zivoty dole. Moje srackove hody pokracovali. Super zafeatoval, zabil Void Spirita, poslednych Swordsmanov a gobberov, ktori bezali k jeho vlajke. Do hry prisiel aj Megalith a zacal mlatit Cetratov a Gatormani zozrali mojho Shamana. Nejakych nasledne zabil Archidon a odsprintoval kryt Makedu, Cetrati stale drzali a postupne cistili moju vlajkovu oblast. Megalith sa pustil do Archidona, ten nastastie prezil. Dorazil aj Gorax na Cetratov, ale Vorkesh prezil vdaka Makedinmu Stay Death. Superovi uz akutne dochadzali modely. Planoval som featovat aby mal Archidon dobru sancu na critical ak by som sa rozhodol Megalitha odhodit. Potreboval som mu 2 dmg vyhealovat, co vsak beasthandlery samozrejme nezvladli, cize Archidon musel s aktivaciou pockat az po Makede, co mi ale nevyhovovalo, kedze jak ju kryl tak zaroven aj blokoval. Chargol som teda Cetratov do Megalitha, ale len jeden mal rozbeh a druhy skombinoval cez Vorkesha. Potom sla Makeda, vyliecila Archidona, nahodila Engine of Destruction, dosla k Megalitovi, -3 do dmg, prvy hod standardna sedmicka, druhy utok 1,1 na dmg. Kupim utok 1,2 na dmg, kupim utok 2,2 na dmg. Priznam sa, ze toto uz ma dost nasralo. Makeda teda ostala len s 1 fury a Archidon isiel zachranovat situaciu. Hned prvy padol critical hit, ale rozhdol som sa ho nevyuzit a tak len dmgovat. Nastastie sa mu darilo dohanat Makedin fail, prvy utok za 7 dmg, druhy za 6, cim sa dostal Megalith na 6 zivotov, tak si boostnem teda nasledny dmg roll a 5 dmg... ostava mi posledny utok, potrebujem 5 na dmg a akurat 5ka, ledva ledva. Ide superove kolo a Makeda je v Kruegerovom charge rangy. Najprv k nej ale dojde Gatorman a samozrejme, ze triafa a dava jej 6 dmg bez chargu, cize baba uz ma 9 dole, kedze niekedy predtym este dostala 3 z nejakeho electro leapu (co znamenalo 10 na dmg roll) Krueger ide do toho, potrebuje 10 na zasah, samozrejme bez problemu, nasleduje dalsie YESSS!!! a pisem si 4 dmge a ked si ich doznacim super skusa, ze este jeden, lebo zevraj som si zapisal len 3, nastastie tam bol pristojaci rozhodca, co ho vyviedol z omylu, tak mu vravim, nech taketo triky na mna neskusa. Kedze Krueger ma sustained attack, uz len dokupuje a boostuje dmg, hadze imby, moj jeden transfer nestaci... Keby boli byvali beasthandlery vyliecili na 3+ aspon 2 z Archidona, keby Makeda nehadzala take sracky, mohla mat o transfer viac a byt safe. Keby si super proti nej nehadzal take dmg rolly, pocnuc jebnutym electroleapom tak by som bol skoncil 4-2 lebo este aj na cas som viedol. Kedze som mal viac Control Pointov nez Misko, by som bol este aj pred nim aspon v decentnej top 10, takto ma to zhodilo na ubohe 26. miesto :( Tie prve prehry boli samozrejme tiez velkym sklamanim, ale nieco ma naucili, ta posledna bola len picovina o kockach. Ano, stava sa to aj vo Warmachine cas od casu, nastastie to bola ale jedina takto extremna hra zo vsetkych turnajovych hier toho roku. So svojimi armadami som velmi spokojny, fungovali dobre, u Zaala treba zmenit rezervy a este sa pokusit trosku viac zrychlit, resolvovanie Slingerskej strelby, viacerych utokov od Swordsmanov ako aj pohyb tolkych modelov je proste casovo narocny. Turnaj bol inak v zasade ok, severania boli fajn, Polsko lacne a restauracia uuuber. Organizacia celkom podarena, akurat stoly a tereny boli failove, rovnako aj hranie v skolskej chodbe v idealnom pripade pod nesvietiacou lampou. Tieto aspekty sa ale budu isto dat zlepsit a tak ucast o rok nevylucujem. Skornu dam teraz trochu asi pokoj, je cas na krokodilov a v decembri uz doplava Galeonka...

Posted on: 2012/11/20 1:40

ZRudi wrote:
asi som gay

Imperator
From Blava neee
Takze je to tu!!! WarpBorn Alpha...

Ma presne tie iste staty ako kazdy Skinwalker MAT ma 7

Tactics: Rapid Strike - kazdy model v tejto unite moze spravit additional combat attack
Klasika Unyeielding (+2 arm v combate)
Retaliatory strike - ked mu da niekto facku tak raz za turn ju moze vratit
Granted: Blood drinker ked znicis living model mozes sa D3 vyliecit a hned skonci jeho combat akcia
A klasicky Relentless advance- +2SPD sa niekto zrani v jeho unite...

Najvacsia haluz je to ze jeho zbran NEMA REACH!!! co je asi momentalne chyba...

Posted on: 2012/11/29 13:47

marshal
From Battle Barge Eternal Crusader
nemusi mat hned vsetko, nie? :D

Posted on: 2012/11/29 17:52

Imperator
From Blava neee
DOWownzor: No ide o to ze cela Unita ma presne tu istu zbran ako on a oni maju reach a on nema naznaceny... takze podla mna je to len preklep a bude mat ten reach...

No vcera som skusal Skinwalkerov a su fakt ze brutalne vymakany... Sice som prehral obe hry ale to len pre to ze presileny Mercenery maju presilenu galeonu s ARM 24... :oD Fakt teraz su mozno silnejsi ako Gatormani (hlavne aj pre to ze moja frakcia gatormanov nevie niako buffovat narozdiel od skinwalkerov).

Uz sa nemozem dockat kym vyjde ten model...

Posted on: 2012/11/30 11:43

Imperator
From BA
Co tak nejaky report z dublinu ?

Congratz Horny k titulu, Norbertove fotky sa nedali prehliadnut

Posted on: 2013/2/19 21:51

marshal
From Battle Barge Eternal Crusader
Horny dal winn na jednom 35p turnaji
nasledny den na 50p turnaji a nakoniec to tripol na final turnaji pre 12 najlepsich z kvalifikacnych turnajou.

Ja som dal jeden 50p turnaj na 6 miesto a jeden na 7 miesto....
skoda, na final turnaj mi chybalo jedno kolo alebo 10min :/

Posted on: 2013/2/19 23:37

Imperator
From Blava neee
No videl som to finale Master proti tomi Cygnaru... Bola to podla mna najnudnejsia hra aku som kedy videl... Horny navyse urobil par dost zavaznych Chyb ako bol vyplytvany feat a Fail charge so sochou. To sa ani nedalo prehrat... Akonahle mu zvesil Stormwalla game over...

Posted on: 2013/2/20 21:39

Bloodthirster
From Eye of Terror
No ty si zas velky odbornik. Neviem v com je chyba ked ti nevyjde charge o pol centimetra... Niekedy proste tych par milimetrov chyba. V tej hre som nastastie neurobil ziadnu chybu, urcite pomohlo, ze ten stormwall netrafil tie utoky na Tiberiona, ale aj keby ho zabil, by som ho nasledne znicil a vdaka zvysnym beastom, by som uz mal prevahu. Hlavne superovy uz dost dochadzal cas a na druhej strane som skoroval bez problemov

Posted on: 2013/2/20 22:41

ZRudi wrote:
asi som gay

Imperator
From Blava neee
No keby ti ho zabil tak uz mas len gladiatora Kreau a Shamana a Sochu... sak on do teba stale busil len proste Skorne to len ustal... Nevidel som tam ziaden Master Plan z tvojej strany a zakazdym ta bud chargol alebo vystrielal... Si mu tam len pod ksicht podsunul veci a vybavene a super sa mal hrat... Ale inak gratulujem urcite velky uspech...

Posted on: 2013/2/20 22:49

gretchin
From Pezinok
Prave dorazila:
Picture

Proste mnam

Attach file:

jpg  IMAG0027.jpg (365.88 KB)
1389_51dc4f240bc30.jpg 1520X2688 px

Posted on: 2013/7/9 19:36

Edited by patamon on 9.7.2013 19:58:02

gardista
Niekto na zajtrajsie poobedie na hru dve ? Okolo 35 bodov?

Posted on: 2014/3/29 19:29

gardista
Caute,
Niekto v stredu alebo stvrtok na hru WM/Hordes?

Posted on: 2014/3/31 11:55

« 1 ... 130 131 132 (133)

You can view topic.
You cannot start a new topic.
You cannot reply to posts.
You cannot edit your posts.
You cannot delete your posts.
You cannot add new polls.
You cannot vote in polls.
You cannot attach files to posts.
You cannot post without approval.

[Advanced Search]

Nové obrázky
Rýchle linky
Nové príspevky
Nové linky

Copyright Š 2003 by WARGAMING.sk   |  Powered by XOOPS 2.0 ? 2001-2003 The XOOPS Project  |   Design by 7dana.com